iPhone 6’nın Yeni 32 GB Versiyonu Satışa Sunuldu

iPhone 6’nın Yeni 32 GB Versiyonu Satışa Sunuldu

Apple, iPhone 6 pek çok takipçinin haberi olmadan piyasaya çıktı. Satışa sunulan bu model 32 GB olması özelliği ile dikkat çekmektedir. Tasarımda ciddi bir değişiklik görülmezken, cihazın diğer ön plana çıkan özellikleri bulunuyor.

2014 yılında amiral gemisi olarak satışa sunulan iPhone 6’nın, 32 GB olan modeli de artık kullanıcılarına satışa sunulmuş durumda. Apple, çoktandır cihazın satışa çıkacağına dair ayrıntılar veriyordu ancak bu çıkış biraz sessiz sedasız oldu. Nitekim Apple bu versiyonu daha çok Asya pazarına özel olarak piyasaya sürdü.

iphone 6 2017

iPhone 6, 2014 Yılında Çıkmıştı

32GB Apple iPhone 6’yı Asya pazarına özel olarak satışa sunan Apple, böylelikle özel bir satışa stratejisi izliyor ve pazar payını arttırmayı planlıyor. Bilindiği gibi iPhone 6 ilk kez 2014 yılında satışa sunulmuştu. O zamanlar iPhone 6’nın üç farklı modeli; 16GB, 64GB ve 128GB olarak satışa sunulmuştu.

Yeni iPhone modelinde çok fazla ekstra özellik yok ancak özellikle de depolama alanının, önceki versiyonlar ile kıyaslandığında “orta yolu bulmuş” olduğunu çok net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Bu açıdan pek çok kaynağın da onayladığı gibi daha önceki iPhone 6 modellerinde bu denli depolama alanına ihtiyaç vardı ve Apple bu ihtiyaç doğrultusunda 32GB olarak geliştirdiği versiyonu satışa sundu. Bu da pek çok çevre tarafından yeni iPhone modeli olarak kabul edildi.

Taiwan Mobile Tarafından Satılacak

Asya pazarında satışı gerçekleştirilecek olan bu 32GB modelin satışını ise Taiwan Mobile şirketi gerçekleştirecek. Yani diğer pek çok iPhone modellerinde olduğu gibi iPhone 6’nın 32GB sürümü de, Apple internet sitesinde satışa sunulmayacak yada perakende satış mağazalarında da bulamayacaksanız. Taiwan Mobile hedeflenen Asya pazarlarında bu modeli özel olarak satışa sunacak ve şimdiden reklamları hazırlanmış durumda.

Apple’ın 32GB’lık depolama alanı seçeneğine sahip, iPhone 6 modeli Türkiye’de pek çok mağazadan satın alabilirsiniz. Oldukça başarılı fotoğraf, video çekebilen bu cihaz oldukça fazla hafıza tüketiyordu ve bu nedenle daha yüksek hafızaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için 32GB depolama alanına sahip versiyon ideal seçenek oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ