Künye

Mobilteknoport Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Ad / Soyad: Akif Yılmaz

E-mail: info@mobilteknoport.com

 

EDİTÖRLER

Berna YILDIZ

E-mail: info@mobilteknoport.com

 

Hakan ÇAVUŞOĞLU

E-mail: hakan@mobilteknoport.com

 

Akif YILMAZ

E-mail: akif@mobilteknoport.com

 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Cansu ERDOĞAN

E-mail: cansu@mobilteknoport.com

 

REKLAM & REZERVASYON

info@mobilteknoport.com

 

SİSTEM YÖNETİMİ VE YAZILIM

WP Yazılım Hizmetleri

 

YER SAĞLAYICI

Net İnternet Hosting Hizmetleri

 

Mobilteknoport.com sitesinde yayımlanan Yorumların ve Köşe Yazılarının sorumluluğu yazarlara aittir. Mobilteknoport.com yazıların sorumluluğunu almaz. Ayrıca sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve Mobilteknoport.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

BASIN BÜLTENLERİ

Mobilteknoport.com Teknoloji ve Haber Portalı’nın ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz teknolojik gelişmeleri ve teknoloji haberlerini aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize gönderebilirsiniz.

info@mobilteknoport.com

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2015 mobilteknoport.com tüm hakları saklıdır. Haber, kod, röportaj, resim gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları mobilteknoport.com’a aittir. Mobilteknoport.com sitesinde yer alan bütün materyaller, resimler, yazılar, ses dosyaları, videolar, animasyonlar, tasarım, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar mobilteknoport.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Mobilteknoport.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Mobilteknoport.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRIVACY POLICY

© Copyrigth 2015 mobilteknoport.com All rights reserved. All copyright of the contents like news, code, interview, picture belong to mobilteknoport.com. All material, pictures, texts, audio files, videos, animations, design, design and editions of Mobilteknoport.com are protected by copyright 5846. They may not be copied, modified, distributed, or published in any commercial manner without the written permission of mobilteknoport.com. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source.

The external links on Mobilteknoport.com are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. Mobilteknoport.com may change at any time without notice. You are not responsible for any errors from this site.

Son Eklenenler
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha