Sivas İl Özel İdaresi 32 Adet İş Makinesi Aldı

İl genelinde son model araç ve iş makineleri ile çalışmalarını sürdüren İl Özel İdaresi, bünyesine 32 araç daha katarak hizmet kalitesini artırıp,…

Sivas İl Özel İdaresi 32 Adet İş Makinesi Aldı

Sivas İl Özel İdaresi, araç parkını genişletmeye devam ediyor.

İl genelinde son model araç ve iş makineleri ile çalışmalarını sürdüren İl Özel İdaresi, bünyesine 32 araç daha katarak hizmet kalitesini artırıp, işlerin zamanında ve daha hızlı yapılmasına imkan sağlıyor.

Sivas İl Özel İdaresi 2015 yılında İller Bankası’ndan (İLBANK) 11 Milyon TL kredi kullanarak 32 adet iş makinesi alımı için düğmeye bastı. Bu kapsamda 3 adet ekskavatör, 5 greyder, 5 yükleyiciyi ve 8 adet damperli kamyonu teslim alan idare, ilerleyen günlerde sipariş verilen diğer araç ve iş makinelerini de araç parkına dahil edecek.

Yenilenen iş makineleri ile kırsalda işlerin daha hızlı ve kaliteli yapılacağını ifade eden Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, “Yeni alınan araçlarla birlikte filomuzdaki araç sayımız 434’e yükseldi. Amacımız kurumun güncelliğini ve gücünü taze tutmaktır. Kurum olarak kırsal ağı geniş olan Sivas’a en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurumumuz gençleşiyor, hızlı karar alıp uygulayan ve sahaya hâkim olan yapımızla işlerimiz kaliteli bir şekilde ortaya konuyor. Yeni alınan araçlarımızla da hayırlı ve güzel işler yapılmasını temenni ediyor, kazasız belasız bir çalışma ortaya konulmasını diliyorum.”dedi.

Kaynak: İHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ