Truecaller ile Android’de numara engelleme nasıl yapılır?

Truecaller ile Android’de numara engelleme nasıl yapılır?

Android’de numara engelleme nasıl yapılır sorumuzu, bu alandaki en iyi programlardan birisi olan Truecaller hakkında bilgi vererek detaylandırmaya devam edelim. Mobil teknolojileri hakkında haber düzenlediğimiz Mobilteknoport.com sitemizde, güncel teknoloji haberleri ile bu programa yenileri de eklenecek.

TRUECALLER Numara Engelleme Programı Nasıl Kullanılır?

Truecaller numara engelleme programı nasıl kullanır sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Truecaller, istemediğiniz herhangi bir numarayı ana ekranda görmenizi engellemekte ve numaralar hakkında bilgilerin çıkmasını engellemeyi sağlamaktadır. Ayrıca programda bulunan block sekmesiyle diğer kullanıcıların şikâyetçi olduğu numaraları ve gizli aramaları da reddedebilir, isterseniz sessize alabilirsiniz.

Ayrıca çok sık rahatsız edildiğimiz özel numara engelleme konusunda da kullanıcılarına geniş kapsamlı bir hizmet sunan Truecaller, tüm 800’lü numaraları reddetme seçeneğine sahiptir. Çok sık kullanılan program aynı zamanda belirli bir telefon kodunu da engelleyebilmektedir.

Truecaller numara engelleme programı nasıl kullanır sorusunun cevabını verdikten sonra, şunu söyleyebiliriz ki numara engelleme programlarından en kapsamlı olan program Truecaller’dır. Ayrıca program içerisinde metin mesajları işlevi de bulunmaktadır. Truemessenger adlı bu uygulama,aynı firmanın uygulamasıdır. Ancak çağrı engellemek için rakiplerine kıyasla çok doğru bir çözüm sunan Truecaller, özel numara engelleme özelliği sayesinde rakiplerini geride bırakmaktadır.

Truecaller’in bir diğer avantajı özelliği ise istenmeyen çağrılar size ulaştığı anda size bilgi verebilmesidir. Bu özelliğin avantajlı olmasının sebebi, diğer numara engelleme programlarında, gelen aramalar otomatik olarak engellenmekte kısa mesajlar geldiği gibi silinmektedir. İste bu yüzden numara engelleme konusunda kesin çözüm istiyorsanız, Truecaller’i kullanmanızı öneririz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ