10 Yaş Genç Gösteren Teknolojik 2 Yöntem

Makalenin başlığını okuyanlar şaşırıyor,bu nasıl olacak diye !

Şaşırmaları gayet doğal çünkü; bugüne kadar onlarca yöntem ve onlarca da krem kullandılar ama; istenen sonucu elde edemediler. Bazen hayal kırıklığı bazen de ümit arasında karmaşık bir duygu yaşadılar.

Artık bu tür işler geride kaldı. Yapmanız gereken sadece iki yöntemden bahsedeceğim. İstediğinizi uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda referans adresi de vereceğim sizlere. Amacım burada bir ürünü pazarlamak ya da satmak değil. Gerçekten de böyle bir sorun yaşayanlara yardımcı olmak amacıyla bu makaleyi yazıyorum. Artık gerisi size kalmış.

Birinci yöntem:Nano Teknolojik Yöntemle Üretilen NANO BORVİT

Bugüne kadar eminim ki birçok krem kullandınız, kimisi fayda sağladı kimisi de cildinizi yıprattı. Hem madden hem de manen zarar ettiniz. Referans olarak göstereceğimiz:” FHM NANO TEKNOLOJİ BOR A.Ş” gerçekten de harika bir cilt ürünü ortaya koydu. Bu güne kadar kullananlardan birçoğu memnun kaldı. Günümüz gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilen ürünün asla bir yan etkisi yoktur. Tıp otoriteleri tarafından da tavsiye edilen ürün yüzde yüz olumlu sonuç vermektedir.

Bu ürünü  şirketle irtibata geçerek temin edebilirsiniz. Bizim amacımız ürünü pazarlamak olmadığı için adres ve link vermiyoruz. Sadece şirket ismini ve ürünün adını veriyoruz. Gençleşmek isteyenler bu üründen çok olumlu sonuç alacaklardır.

Ürünün üstün özellikleri:

1-Organik olarak üretilmektedir.

2-Hiçbir yan etkisi yoktur.

3-Daha kısa sürede olumlu sonuç vermektedir.

4-Ekonomik bir üründür.

5-Kolay temin edilebilir.

6-Şirket bünyesinde üretilmiş ve tescillenmiştir.

7-Tıp otoriteleri tarafından tavsiye edilmiştir.

İkinci yöntem: Nano- Yağ Transferi

Nano-Yağ Transferi veya Enjeksiyonu tedavisi ise birçok yöntem içerisinde en başarılı şekilde uygulanan ve yan etkileri en iyi şekilde milimize eden bir yöntemdir..

En etkili yöntemlerden biri olan Nano-Yağ Transferi ile neler yapılıyor:

1-Alnınızdaki kırışıklıklar gideriliyor

2-Göz çevrenizde beliren ince kırışıklıklar, göz çevresi morlukları tedavi ediliyor

3-Elmacık kemiğinin belirginleşmesi sağlanıyor.

4-Yüz hatlarının sadeleştirilmesi ve pürüssüz hale getirilmesi sağlanıyor.

5-Ağız çevresinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi sağlanıyor.

6-Dudaklar dolgunlaştırılıyor.

7-çeneye profil estetiği kazandırılıyor.

8-Burun ucu şekillendirilebiliyor.

9-Sırt bölgenizde şekillendirme yapılabiliyor.

Kök hücreden yardım alarak uygulanan bu yöntem oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.Kök hücreden üretilen bu teknolojik yağlar, enjeksiyonla istenen bölgelere nakledilmektedir. Uygulaması oldukça rahat ve kolay olan bir yöntemdir.

Kişinin kanından elde edilen büyüme hormonu ile vücudun değişik bölgelerinden alınan yağlar birleşince kök hücre uygulamasına geçilmektedir. Uygulanacak bölge geniş ise hastaya genel anestezi uygulanabilmektedir. Eğer uygulanacak bölge küçük ve işlem süresi kısa ise lokal anestezi yeterli olmaktadır.

Aslında bu yöntem bir çeşit gençlik aşısıdır. Aşılanıyorsunuz ve hücreler göreve başlıyor. Çok kısa sürede en az 10 yaş daha genç görünüyorsunuz. Tıp dilinde bu aşıya, Nano-fat graft enriched stem cell (kök hücreden zengin nano yağ hücreleri) adı verilmektedir.

İksir gibi olan bu yöntemle elde edilen sonuçlar oldukça etkili olmakla beraber, uzun süre etkisini göstermeye devam etmektedir. Ömründe bir defa yaptıran bir daha yaptırma gereksinimi duymamaktadır.

Bu harika yöntem yaşlanma belirtilerinin baş gösterdiği bir dönemde, hem yaşlılık belirtilerini önleyici hem de tedavi edici bir özelliğe sahiptir. Hastane ortamında uygulanan bu yöntemle çok kısa sürede günlük aktivitelerinize devam edebilmektesiniz.

Bu konuda Op. Dr. Hüseyin Kandulu’yu referans olarak önermekteyiz.

İnsanın Yeniden Başlat Düğmesine Masaj Yaparak Nasıl Sağlık kazandığını Öğrenmek İçin Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederim.

MTP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir