2000 tl pc toplama 2017

2000 tl pc toplama 2017 yılı için tavsiyeler mi arıyorsunuz? 2000 TL’lik bir limitiniz var ve bilgisayar toplamak mı istiyorsunuz? Söz konusu limit ile performans bakımından %70’lik seviyeler de yer alan bir bilgisayar toplamak mümkün. 2000 tl pc toplama 2017 adı altında başlattığımız bu yazıda, sizlere bazı kritik noktalardan bahsedeceğiz. Bu noktalara dikkat ederek 2000 TL’ye PC toplama eylemini gerçekleştirebilirsiniz…

2000 tl pc toplama 2017 Yılı için Kritik Noktalar!

Bilgisayar toplama esnasında önemli olan faktör öncelik olarak cihazı nasıl kullanabileceğinizdir. Eğer bir oyun bilgisayarı toplayacaksanız, bu ücretle hazırlanmış bir bilgisayar çoğu zaman yeterli olabilir. Fakat süreç esnasında bazı Adobe ve çeşitli AutoCad programları kullanmayı düşünüyorsanız, maddi bütçenizi biraz daha arttırmak gerekmektedir. 2000 TL bilgisayar toplama konusunda dikkat edilmesi gereken kritik unsurlar şu şekildedir;

  • Ekran kartının olabildiğince kaliteli olması! Minimum 2 GB ekran kartı kullanmanızı öneriyoruz.
  • İşlemci seçimi yaparken DDR3 veya DDR4’den yana bir tercih ortamı kurun, olabildiğince i7 gibi üstün kalite işlemciler seçin.
  • Ram desteğini 8 GB’dan aşağı tutmayın!
  • 1 ila 1,5 TB harici hard disk sizlerin bir hayli işini görecektir.

2000 TL Bilgisayar Toplama İçin Önerilen Markalar

İstenen markalar üzerinden tercihler yapıldıktan sonra, 2000 TL’ye PC toplama 2017 durumu da net bir şekilde kendisini ortaya çıkartabilmektedir. Tabii ki bu cihazı toplama esnasında sunulmuş olan kritik durumları her daim gözden geçirmek ve kaliteli bir ortam zemini yaratmak da önem taşıyan unsurlar arasında yer alıyor. Kullanışlı, bir o kadar da kaliteli bir cihaz için önerdiğimiz markalar Intel, Ndivia, GameForce gibi sektörde ön plana çıkmış olan markaları kapsamaktadır.

2000 TL PC toplama konusu genel olarak oyun tutkunlarının dikkatini çeken bir durum! Bu durumda ise mutlak suretle ekipmanların da kaliteli bir şekilde ele alınması gerekmektedir. Hoparlör, kulaklık, klavye, Mouse, ekran gibi birçok alternatif ürünü de bu bütçe altında tutarak istenen bir cihaz ortamını yaratma durumu söz konusudur. 2000 tl bilgisayar toplama konusunda araştırma yapan pek çok birey, ne gibi ayrıntılara dikkat edilmesi oldukça önem taşıyan unsurlardır. Böylelikle 2000 tl’ye pc toplama konusunda artık herhangi bir sıkıntı yaşamayacak, tam anlamıyla sizlere hitap eden bir cihaz ortamı kurabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir