2017’de Apple’ın Bize Satacağı 4 Ürün!

Geçtiğimiz yıl boyunca mobil teknoloji haberlerinde birçok markanın kan kaybettiğini okumuşsunuzdur. Teknolojinin dev markalarından biri olan Apple ise rakipleri kan kaybederken, idare etmekle yetinebildi. 2017 yılında ise artık firmanın mobil teknoloji haberleri alanında çıkış yapması ve kullanıcılarının beklentilerini karşılaması öngörülüyor.

Her ne kadar teknolojinin dev markası olarak bilinse de, bulunduğun zirvenin ne kadar kaygan olduğunun farkında olan Apple’ın 2017 yılına özel fikirleri var!

İşte Mobil Teknoloji Haberlerine Damgasını Vuran 4 Şey!

Geride bıraktığımız yılı durgun geçiren firma, bu yılı fırsata çevirmek için kullanıcılarına satmayı düşündüğünü 4 muhteşem fikir hazırladı. Bunlardan ilki iphone 8!

mobil teknoloji haberleri iphone 8

İphone 8

Hatırlayacağınız gibi Samsung’un son ürünü ile mobil kullanıcılar hayal kırıklığına uğramıştı. Apple’da bu hayal kırıklığını fırsata çevirerek, piyasaya yeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Her ne kadar adı iphone 8’mi yoksa iphone 7S’mi olacak bilinmese de, firmanın 2017’de bizlere satacağı ilk ürün hedefinin bu cihaz olduğunu biliyoruz…

imac teknoloji haberleri

iMac

Apple 2016 yılında kelimenin tam anlamıyla Microsoft Surface karşısında sallandı. Bu nedenle yeniden piyasaya tutunmak isteyen firma, yeni bir iMac üretimine hazırlanıyor. Üstelik bu yeni bilgisayarın çok yakında çıkması bekleniyor. Mobil teknoloji kulislerindeki dedikodulara göre iMac Mart veya Nisan ayında kullanıcıları ile buluşabilir.

ipad teknoloji

 

İPad Pro

Tablet piyasası hızlı bir düşüşle gerilemeye devam ederken Apple ise iPad ile ayakta kalmayı sürdürüyor. Mobil teknoloji haberleri sektöründeki iddialara göre firma, 10 ve 12.9 inçlik yeni iPad’lerini ilkbaharda piyasaya sunacak.

mobil teknoloji haberleri ios11

İOS 11

Her sene yenilenen İOS, bu senede yenilenmeyi ihmal etmeyecek. Bunun altında yatan sebebin ise kullanıcıları yeni tablet ya da telefon almaya yöneltmek olduğu aşikar! Çünkü Apple’ın eski cihazlarından bazılarının yenilenecek olan İOS 11’i desteklemeyeceğini tahmin etmek zor değil!

Yeni çıkan telefonlar sektöründe firmanın son ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız Mobil Teknoloji Haberleri Platformu MTP’yi takipte kalın. Apple’ın bu yıl içerisinde bize satması beklenilen 4 ürünü hakkında çıkış tarihleri belli olduğunda sizler ile paylaşmayı ihmal etmeyeceğiz. Son dakika teknoloji haberlerine damgasını vuran İphone Fiyatları Uçtu haberine göz atmak için tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir