2017’de Çıkacak Oyunlar | Oyun Haberleri

Geçen yıl olduğu gibi, bu sene de özellikle sonbahar ayları oyun haberleri açısından yoğun geçecek. 2017’de çıkacak oyunlar pek çok oyun severin ağzını sulandırırken, biz de sizler için 2017’de piyasaya çıkacak oyunlar listesi yaptık. İşte 2017 de çıkacak oyunlar serisi…

2017’de Çıkacak Oyunlar | Oyun Haberleri

Yeni God of War

Şüphesiz bu yılın en çok beklenen yapımı Sony’nin ‘jokeri’ olan God of War. Her ne kadar son oyunla serinin bittiği söylense de, farklı bir hikâyeyle tekrardan God of War oynayacağız. Nors mitolojisinin işleneceği yapım, 2017’de çıkacak oyunlar arasında şüphesiz en ilgi çekeceklerden.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption çıkalı yıllar olsa da, oyunu hala PC sahipleri özlem içinde bekliyor. Hep bir hayal olarak kalsa da, bu sefer PlayStation 4 için RDR 2 duyuruldu ve 2017’de çıkacak oyunlar arasında en iyilerinden birisi olacak.

Mass Effect: Andromeda

Tıpkı God of War gibi Mass Effect serisi de aslında bir üçleme olarak planlanıp sona ermişti fakat Andromeda ile bu bozulacak. Oyun haberleri sitelerinde karşımıza sık sık çıkan ME: Andromeda yine Bioware yapımcılığında hazırlanıyor. Efsane karakterleriyle kült oyunlar mertebesine yıllar önce ulaşan Mass Effect, bakalım yeni oyunla bekleneni verebilecek mi?

The Elder Scrolls Online: Morrowind

The Elder Scrolls Online çıkalı her ne kadar yaklaşık üç sene geçmiş olsa da, Haziran ayında oyun için büyük bir genişleme paketi gelecek. Morrowind diyarına açılacağımız bu paketle birlikte yapıma Warden adlı farklı bir karakter sınıfı da eklenirken, muhtemelen The Elder Scrolls Online ilk günlerindeki kadar popüler olacak. Oyunun takipçileri MobilTeknoPort oyun haberleri kategorisinden gelişmeleri takip edebilirler…

Shenmue 3

Shenmue serisi her zaman bir efsaneydi ve kendi hayranlarına sahipti. Buna rağmen yapımcılar sevenlerine yıllarca acı çektirdi ve bir türlü Shenmue 3’ü duyurmadı. Geçtiğimiz sene ise oyun E3’te görücüye çıktı ve ardından düzenlenen Kickstarter kampanyasında, sadece 24 saat gibi inanılmaz bir sürede 2 milyon dolar toplamayı başardı. Shenmue 3, bu yılın sonlarında çıkabilir ve kesinlikle 2017’de çıkacak oyunlar listesine damga vuracaktır.

Vampyr

2017’de piyasaya çıkacak oyunlar arasında Dontnod yapımcılığında Vampyr de var. Remember Me ve Life is Strange gibi oyunlarla büyük başarı yakalayan, özellikle Life is Strange’le milyonlara erişen Dontnod’un yeni yapımı da merakla bekleniyor.

Oyun, 20. Yüzyılın başlarında yaşayan bir vampirin hikâyesini konu alıyor. 2017 de çıkacak oyunlar listesi ara ara güncellenecektir. Takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir