2017’de Çıkması Beklenen En iyi 5 Bilgisayar Oyunu

Bilgisayar oyunları hemen her dönemde popüler olmaya devam etmektedir. Önemli bir kitleye sahip olan bu oyunlar adeta bağımlılığa neden oluyor diyebiliriz. Oyun haberleri kategorisi incelendiğinde 2017’de çıkması beklenen oyunlar başlığının dikkat çektiği de görülüyor. Bu nedenle yazımızda en iyi olması beklenen 5 oyunu sizler için derledik…

2017’de çıkması Beklenen En iyi 5 Bilgisayar Oyunu

5 – Overkill’s The Walking Dead

Tüm dünyayı kasıp kavuran The Walking Dead dizisinin oyunları bu zamana kadar hep popülerliğini korudu. Bu nedenle en iyi bilgisayar oyunu denildiğinde serinin yeni oyununa değinmeden geçemeyiz. Yapımcıların açıklamasına göre önceki versiyonlardan farklı olacak Overkill’s The Walking Dead oyununda dizinin takip edilmeyeceği aktarıldı. Oyunun bu yılın son dönemlerine doğru çıkması bekleniyor.

4 – Get Even

2017’de çıkması beklenen oyunlar arasında yer alan Get Even, The Farm 51 ekibi tarafından hazırlanan bir tasarımdır. Ekip tarafından yeni bir FPS oyunu hazırlandığı haberi gündeme gelmişti. Oyun haberleri dünyasına adeta bomba gibi düşen bu gelişmeden sonra oyunun bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor…

3 – Mafia III

Mafia serisi bilgisayar oyunları arasında en popüler olanlardan biridir. İlk iki oyunuyla grafik olarak muhteşem detaylar sunan oyunun üçüncü versiyonu olacak Mafia III’ün 2017 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor. 2K ve Hangar 18 firmaları tarafından yapılan ve en iyi bilgisayar oyunu denildiğinde akıllara gelen bu oyun merakla bekleniyor.

2 – Hellblade

Bilgisayar ve PlayStation için üretilen Hellblade, Ninja Theory firması tarafından geliştirilen bir oyundur. Özellikle grafikleriyle dikkat çeken oyunun yeni versiyonunun 2017 yılının ortalarında çıkması bekleniyor. Bu oyunda Kelt Mitolojisinin işleneceği haberleri gündeme gelmiş ve büyük dikkat çekmişti. Oyun haberleri incelendiğinde Senua karakteri daha çok karşımıza çıkacaktır.

1 – Mirror’s Edge Catalyst

Dice firması tarafından geliştirilen popüler FPS oyunları arasında yer alan Mirror’s Edge Catalyst son dönemlerde dikkat çekmiştir. Oyun, en iyi bilgisayar oyunu sıralamasında en üst sırlarda kendine yer bulmayı başarmıştır. 2017’de çıkması beklenen oyunlar listesinde zirvede yer alan oyun, adeta görsel şölen sunmaktadır. Mirror’s Edge Catalyst oyununun 2017’nin son günlerinde piyasada olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir