2020 Kötü Bitmesin Diye Epic Games Store’dan Çılgın Jest

Uzun bir zamandır Epic Games her hafta bir veya iki oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Bu hediyelerin arasına Gta 5, Civilization 6, A Total War Saga: Troy ve Watch Dogs 2 gibi büyük bütçeli ve pahalı oyunda dahil olmuştu.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Artık Her Gün Dağıtılacak!

Geçen sene yaptığı gibi bu sene de yeni yılın bitiminde 15 gün boyunca her gün 1 yeni oyunu ücretsiz olarak sunacak. 17 Aralık günü başlayacak olan bu etkinlik 15 gün sürecek. Kullanıcıların 24 saat içinde ücretsiz olan oyunu satın alıp kütüphanesine eklemesi dahilinde sonsuza dek o oyuna sahip olabilecek.

İlginizi Çekebilir: Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi 10-17 Aralık

Geçen seneden de alışık olduğumuz üzere bu sefer de birkaç tane ses getirecek derecede büyük bütçeli oyunları bize sunacağını düşünüyoruz. Bu hediyelerinin yanı sıra Epic Gamesin sitesinden yaptığı açıklamada mağazasındaki birçok oyun ve dlclere  %75’e varan indirimler olacağını duyurdu.

Benzer indirimlerin daha önce olduğu gibi Steam oyun platformunun cesaret edemeyeceği oyunlarda da uygulanacağı oyun yorumcuları tarafından konuşuluyor. Oyun satış platformunun lideri olan Steame karşı olan rekabetini çok farklı bir boyuna taşıyarak kullanıcılara bu denli destek olması takdir ediyor ve hediyelerinin devamını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir