Adıyaman’da, 3 Bin 750 Paket Yardım Kolisi Dağıtıldı

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı öncesi Adıyaman ve ilçeleri olmak üzere içerisinde gıda malzemesi bulunan toplam…

Adıyaman’da, 3 Bin 750 Paket Yardım Kolisi Dağıtıldı

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı öncesi Adıyaman ve ilçeleri olmak üzere içerisinde gıda malzemesi bulunan toplam 3 bin 750 adet yardım kolisi dağıtıldı.

AK Parti Genel Başkanlığı tarafından AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı’na gönderilen yardım kolileri Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi binlerce kişiye ulaştırıldı. Daha önceden tespit edilen maddi durumu yetersiz olan ailelere tek tek yardım kolileri verilirken, yardımların ilerleyen günlerde de yapılacağı vurgulandı. Yardım kolilerini alan ihtiyaç sahibi ailelerin sevinçleri yüzlerinden okunurken, yardımı gerçekleştiren ve emeği geçen herkese de teşekkür ettiklerini belirttiler.

“Onların sevinci bizlerin mutluluğudur” diyen AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, “Genel merkezimiz tarafından bizlere gönderilen 3 bin 750 adet içerisinde gıda bulunan yardım kolilerini daha önceden tespit ettiğimiz maddi durumu kötü olan ailelere dağıttık. İlerleyen zamanlarda da inşallah bu yardımlarımız devam edecek. Onların sevinci, yüzlerinin gülmesi bize bir ömür yeter. Bu mübarek ayda ne kadar insanımıza ulaşırsak o kadar daha çok mutlu oluyoruz. Bizler herkese teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: İHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ