AirPods Max Kulaklık Yastıklarının Dudak Uçuklatan Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde Apple ilk kulak üstü kulaklık modeli olan AirPods Max’i tanıttı. Kullanıcıları tarafından beğeni ve ilgiyle karşılanan Airpods Max 5699 TL’lik fiyatıyla İPhone SE in fiyatını geçiyor. İlk defa bir yan ürünün fiyatı telefon modelinden daha pahalıya satılmış oldu.

Asıl alışılmışın dışında olan durum ise Apple’ın yeni kulaklığının fiyatından ziyade kulaklık yastık fiyatlarıydı. İşte bugün açıklanır açıklanmaz tepki gören AirPods Max kulaklık yastıklarının fiyatı!

AirPods Max Kulak Yastıklarının Fiyatı Ne Kadar?

AirPods Max kulaklık yastıkları 729 TL’den satışa çıktı. Hiçbir teknolojik özelliği olmayan bir ürünün, bu paraya satılması kullanıcılar arasında ikileme sebep oldu. Bir taraf fiyatını gereksiz derecede pahalı bulurken, diğer taraf ise Apple yaptıysa gereken fiyatı öyledir diyerek Apple firmasını savundu.

AirPods Max kulaklık yastıklarının fiyatı ABD’de 69 Dolar olarak belirlendi. Ülkemizde 729 liradan satılmasının sebebi ise kur farkı. AirPods Max’in bu yeni parçası şuan için satın alınamıyor. Çok yakında satışa başlanacağı biliniyor.

Kulaklıkla aynı renk olmasını isteyenler için 5 farklı renk seçeneği sunuluyor. Ayrıca kulaklık Bluetooth üzerinden çalıştığı için ek bir kablo aparatıyla kutu içerisinde gelmiyor. Eski Tip 3.5mm girişli bir cihaza kulaklığınızı bağlamak isterseniz ek olarak bir ucu Lightning, bir ucu 3.5 mm kablo almanız gerekmekte. Bu kablonun fiyatı da 329 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir