Ak Parti’den Küskünlerle Barışma İftarı

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, partisinin düzenlendiği iftar yemeğinde “Aile içinde kırgınlıklarımız, küskünlüklerimiz olabilir. Bize gönül…

Ak Parti’den Küskünlerle Barışma İftarı

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, partisinin düzenlendiği iftar yemeğinde “Aile içinde kırgınlıklarımız, küskünlüklerimiz olabilir. Bize gönül kırgınlığı olan partililerimize tek tek ulaşıp gönüllerini almaya gayret ediyoruz” dedi.

Antalya’da Ak Parti il başkanlığı eskisi ve yenisiyle il başkanları, milletvekilleri, teşkilat yöneticileri ve belediye başkanlarıyla iftarda biraraya geldi. Ev sahipliğini İl Başkanı Rıza Sümer’in yaptığı iftarda yeni seçilen milletvekilleri Mustafa Köse, Sena Nur Çelik, Ak Partili belediye başkanları Hakan Tütüncü ve Kaan Osman Sarıoğlu’yla birlikte Osman Akman, Burhan Kılıç gibi eski milletvekilleri, Habip Akhan’ın da aralarında bulunduğu teşkilatın önemli isimleri yer aldı.

Partinin Gazi Bulvarı’nda bulunan il başkanlığı önünde düzenlenen iftarda milletvekilleri adına konuşan Köse, “Her sıkıntıyla beraber bir ferahlık vardır. Bu dönemlerin sonunda memleketimiz feraha erecektir. Gece gündüz demeden çalışmaya gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.

7 HAZİRAN KADER NOKTASI

İl Başkanı Rıza Sümer ise partisinin 7 Haziran seçimlerinden yekvücut olarak çıktığını belirterek, “Aile içinde kırgınlıklarımız, küskünlüklerimiz olabilir. Bunları küçük görmeyip bize gönül kırgınlığı olan partililerimize tek tek ulaşıp gönüllerini almaya gayret ediyoruz. Ramazan ayının varsa dargınlıklarımızın son bulmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Kaynak: Doğan Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ