Akıllı telefonunuzu sakın satmayın!

Akıllı telefon kullanıcısı iseniz, bu haberi dikkatle okuyun derim. Neden mi ? Nedeni o kadar önemli ki öğrendiğinizde zaten çok şaşıracaksınız.

Akıllı telefonu belirli bir süre kullandınız ve bu telefonunuzla kamera kaydı yaptınız.Bazen özel çekimleriniz de olmuştur belki de…

Bazen aile resimleri çektiniz, bazen de nişanlınızla ya da eşinizle özel resimler çektiniz. Tüm bunlar telefon hafızanızda yer alıyordu. Telefonunuzu satmaya karar verdiniz. İçeresindeki özel videoları ve özel resimleri başka bir alana kopyaladınız. Daha sonra telefonunuzu boşalttınız. Size ait özel ne varsa hepsini sildiniz. Artık telefon tertemiz idi, satılmaya hazırdı. Uygun bir alıcı buldunuz ya da bir telefoncuyla anlaştınız. Sıkı sıkı yapılan pazarlık sonucunda telefonunuzu satmayı başardınız. Belki de yeni bir telefon almayı planlıyordunuz.

Piyasa da yeni çıkmış telefonları araştırırken, sizin arkanızdan dönen oyunlardan haberiniz yoktu. Neler mi oluyordu. Sattığınız telefonda sildiğinizi sandığınız tüm özel videolarınız ve resimleriniz, en popüler video kanallarına yüklenmiş ve tıklanma rekorları kırmaya başlamıştı.

İnanamıyorum nasıl olur böyle bir şey?

Oluyor işte olunca, değişik programlar vasıtasıyla sattığın telefonundaki tüm videolara ve resimlere ulaşılabiliyor artık, silmiş olsan da …..

Böyle yaşanmış bir çok vakıa bulunmaktadır. Madur olmak istemiyorsanız, önce profesyonel bir yardım ile telefonunuzu temizleyin sonra satışa çıkarın….

Bizden söylemesi…

Demedi demeyin…

Sevdiklerinizle de bu haberi paylaşın kimse zor durumda kalmasın.

Bir sonraki yazımızı incelemenizi tavsiye ederim. “Bu uygulamayı telefonunuzdan silin”

Yazar:Mobilteknoport

info@mobilteknoport.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir