Android’te Ön Yüklü Uygulamaları Kaldırma

Android işletim sistemini kullanan telefonlarda yüklü olarak gelen uygulamalardan nasıl kurtulabileceğinizi anlatıyoruz. Android’te ön yüklü uygulamaları kaldırma yöntemleri

Android işletim sistemini kullanan telefonlarda ön yüklü olarak gelenuygulamalar zaman zaman kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor.

Sonradan indirdiğimiz programlar gibi basitçe silemediğimiz bu uygulamalar arka planda sürekli çalışarak adeta telefonumuzun RAMkapasitesini sömürüyor. Bu durum da ister istemez telefonumuzunçalışmasını yavaşlattığı gibi, bazı uygulama ve oyunların çalışırken donma, atma gibi problemler yaşamasına neden olabiliyor.

Android’te ön yüklü uygulamaları kaldırma yöntemleri bizlere en sık gelen sorulardan biriydi. Bizde bu konu hakkında kapsamlı bir video hazırlayarak,ücretsiz olarak yayınlanan SDN Teknosa Magazin’in 92. sayısındaokurlarımıza sunduk.

SDN Teknosa Magazin’in 92. sayısını indirerek, rehber bölümümüz de yer alan Android’te ön yüklü uygulamaları kaldırma kısmından bu sorunurahatlıkla çözebilirsiniz.

Yazan: Osman Tufan
SDN – ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir