Asus Bilgisayar Avrupa Seyahati Hediye Ediyor

Teknoloji haberleri alanında gündem yaratan olay : Asus markasından Avrupa seyahati hediye! Yanlış duymadınız! Bilgisayar ve donanım üreticisi Asus, 15 Temmuz 2016 tarihine kadar Transformer Book Flip TP200 model bilgisayar alana Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Sizde Asus bilgisayarlar kategorisini inceleyerek hem Transformer Book Flip TP200 modeline sahip olabilir, hem de hayalinizdeki Avrupa şehrini ziyaret edebilirsiniz.

Asus Bilgisayar Alan Herkese Avrupa’ya Seyahat Hediye

Teknoloji Haberleri kategorisinde adından sıkça söz ettiren Asus, yeni kampanyasıyla bilgisayar tutkunlarını heyecanlandırdı. Kampanyaya göre Amsterdam’dan Roma’ya, Londra’dan Paris’e, Milano’dan Prag’a istediğiniz Avrupa şehrine hayalinizdeki bilgisayarı yanınıza alarak gidebilirsiniz. Üstelik bunlar seçebileceğiniz şehirlerden sadece bir kaçı…

asus-bilgisayar

Bilgisayarlar sektörünün önde gelen markası Asus, laptop kampanyası için herhangi bir sınırlama getirmedi. Markanın 15 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli laptop kampanyasına, Transformer Book Flip TP200 model bilgisayar alan herkes dahil olabiliyor. Üstelik firmanın söz konusu bilgisayarı, laptop kategorisinin popüler ürünleri arasında yer alıyor.

Laptop modunun yanı sıra katlanıp tablet olarak da kullanabileceğiniz ASUS Transformer Book Flip TP200 model bilgisayar iyi bir tasarıma sahip. Teknoloji haberlerinde kullanıcı dostu olmasıyla bilinen ürün, birden fazla işleve sahip. Bilgisayar meraklılarının bir hayli dikkatini çeken Transformer Book Flip TP200 2’si bir arada modelini incelemeye aldık!

Laptop Modu, Tablet Modu ve Çadır Modu Bir Arada!

Asus , bilgisayarlar sektöründeki rakipleri geride bırakabilecek kadar çarpıcı bir tasarıma sahip modelini tanıttı. Sadece ürünün birden fazla işlevi olması değil, kampanyası da teknoloji haberlerinin zirvesine oturdu. Sunum yaparken çadır moduna geçebilen, hem tablet hem laptop olarak kullanılabilen ve 360 derece katlanabilen bilgisayar kullanıcılarına Avrupa seyahati hediye ediyor.

Bilgisayarın kusursuz metal cilası oldukça şık görünmesini sağlıyor. Uzun ömürlü bataryası ve 1.2 kg ağırlığı da kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Ebatları A4 kağıdından daha küçük olduğu için seyahatlerde kullanım kolaylığı oluşturuyor. ASUS Transformer Book Flip TP200 modelinin stereo mikrofonu, Cortana için optimize edilmiş. Bu nedenle komutlarınıza anında ve doğru olarak tepki veriyor.

asus-bilgisayarlar

Asus bilgisayarlar sektöründe her zaman değişik ürünler tasarlayarak adını sıkça duyurdu. Her yöne rahatlıkla katlanabilen yeni modelinin sağlamlığından kuşkunuz olmasın. Sağlam menteşeye sahip olan ASUS Transformer Book Flip TP200 laptop, cihazı kullanma şeklinize göre ekran tasarımını otomatik olarak değiştiriyor.

Windows Continuum sayesinde her Flip modunu en iyi şekilde kullanabiliyorsunuz. Bilgisayar sektörünün önde gelen markalarından Asus‘un laptop kampanyalarını ve bilgisayarlarını teknoloji haberleri kategorisinde yayınlamaya devam edeceğiz. mobilteknoport.com‘u takipte kalın!

MTP Editörü 

Burcu Sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir