Asus Zenfone 2 Türkiye fiyatı 1099 TL’ye nasıl

Asus akıllı telefon sektöründe çok önemli bir yere sahip oldu diyebiliriz.Zenfone serileri ile büyük bir pay edinen Asus’un yeni modeli bu akşam Türkiye lansmanı ile tanıtılacak. Zenfone ailesine yenisi bu akşam katılıyor.Teknoloji tutkunları zenfone 2’yi çok merak etmektedir.Asus’un en büyük özelliği kesinlikle düşük fiyat ve yüksek performans sunan modeller üretmesi oluyor.

Asus Zenfone 2 tanıtıldıktan sonra herkes bu telefonu almak için heyecanlanıyor diyebiliriz.Türkiye tanıtım lansmanı yapıldıktan sonra donanım özellikleri akıllı telefon tutkunlarını büyüledi diyebiliriz.Geçtiğimiz günlerde 3 versiyon ile tanıtımı yapılan ASUS Zenfone 2’un en üst donanımına sahip olan modeli ZE551ML modeli Türkiye’ye gelecek gibi gözükmektedir.

5.5″ Full HD Ekran, 2.3 GHz gücünde Intel Atom Z3580 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir dahili hafıza, 5 MP ön ve 13 MP arka kamera, 3000 mAh çıkarılamayan batarya ve ZenUI arayüzü ile Android 5.0 Lollipop işletim sistemi bulunmaktadır. Asus Zenfone 2 Türkiye satış fiyatı ise 1299 TL olarak belli oldu.

One Yorum “Asus Zenfone 2 Türkiye fiyatı 1099 TL’ye nasıl
  1. Asus Zenfone 2 Türkiye satış fiyatı şuan için 800 liraya düştü. cihaz ilk çıktığında almak hiçte akıllıca değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir