Başkan Böcek, “Bayram Hazırlıklarımız Tamam”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ramazan Bayramı’nda vatandaşların güvenliği ve huzuru için gerekli tedbirleri aldıklarını bildirdi.

Konyaaltı Belediyesi Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Zabıta, Sağlık, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin bayram süresince görevleri başında olacağını belirtti. Konyaaltın’da yaşayan yerli ve yabancı vatandaşların iyi bir bayram geçirebilmesi için gerekli her türlü tedbiri aldıklarını belirten Başkan Böcek, “vatandaşlarımızın bayramda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı acil müdahale ekibimiz görevi başında olacak. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz ise düzenli olarak çöp toplama işine devam edecek. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de daha önce başladıkları denetimlerine Ramazan Bayramı’nda da devam edecekler” diye konuştu.

İlçe sakinlerinin bayram süresi içinde istek ve önerilerini Konyaaltı Belediyesi’nin 242 245 55 15 no’lu telefonuna iletebileceklerini kaydeden Başkan Böcek, “Birlik ve beraberlikten, barış ve mutluluktan yana tüm değerlerimizi koruduğumuz nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış dolu güzel günler getirmesini dilerim” dedi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir