Bilgisayar Nasıl Toplanır ?

Kullanıcıların büyük bir bölümü, “ bilgisayar nasıl toplanır ” konusuna ilişkin ciddi araştırmalar yapmaktadır. Bu noktada bir bilgisayarı toplamak aslen basit bir iş olarak görülse de, pek çok ayrıntısı olmasından dolayı bu işi bilen birisiyle yapmak önemlidir. Öncelikle, toplama bilgisayar önerileri için cihazı ne tür bir kullanım ortamında tercih edeceğiniz önem taşıyor! Kişisel olarak işlerinizi yapabilmek, Adobe ve AutoCad gibi programları kullanacaksanız maksimum seviye de bir bilgisayar toplamak önem taşıyan unsurlar arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra oyun oynamak ve kişisel olarak internette sörf yapmak adına PC toplama rehberi 2017 araştırmaları yapıyorsanız şunu söyleyebiliriz… Şu an %100 seviyesi olarak düşünülen bir cihaza göre, %70 seviyesinde bir bilgisayar toplamak, sizlere 5 ila 10 yıl arası kullanım ortamı sağlayabilir.

Bilgisayar Nasıl Toplanır ?

Bilgisayar nasıl toplanır konusunda şu unsurların altını çizelim;

  • Toplama bilgisayar önerileri konusunda öncelik olarak markaları gözden geçirin. Tartışmasız bu alanda isim yapan markalar Intel, Ndivia, GeForce, Kingston gibi markalar olarak görülüyor.
  • Ekran kartınızı Ndivia’dan yana kullanabilirsiniz. Tabii ki seçim yapılırken alternatif iyi markaları da gözden geçirin.
  • İşlemci seçimlerinizi mutlaka ve mutlaka Intel’den yana kullanın! Intel, bilgisayarın babasıdır ve “bilgisayar nasıl toplanır” konusunda mutlaka olması gereken bir unsurdur.
  • Cihaz toplarken, işlemcinin DDR özelliklerine göre bir seçim yapın. Eğer DDR3 ise, diğer tüm parçaları da DDR3 özelliklerine uygun bir biçimde seçin.
  • Ram seçimi yapılırken PC toplama rehberi 2017 konusunda önerdiğimiz marka Kingston’dur.
  • Ekran ve monitör gibi ürünleri seçerken önerdiğimiz markalar ise Samsung, Dell, Toshiba ve Asus’tur.
  • Diğer çeşitli ekipmanları seçerken de ne kadar performans almak istediğiniz / ne kadar bütçeniz kaldığına ilişkin bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Toplama bilgisayar önerileri isimli yazımızda, sıfırdan bir cihaz oluşturmak isteyenlere özel tanıtım ortamları hazırladık! Artık bu süreç zarfında tamamen sizlere hitap eden ve ön plana çıkan bir cihaz oluşturma kapsamında da önünüzde herhangi bir engel kalmayacak! Siz de aşağıdaki yorum alanına en donanımlı cihazların doğrudan kullanımları ile edindiğiniz tecrübeleri yazarak, diğer kullanıcılarında okumasını sağlayabilirsiniz… Teknoloji konuları ve mobil teknoloji haberleri alanında daha fazla bilgi edinmek için sitedeki arama butonunu kullanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir