Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme konusunda günümüzde birçok insan araştırma yapmaktadır. Bilindiği gibi instagram resim indirme gibi yüklemeleri sadece mobil ve tablet benzeri cihazlardan sağlanmaktadır. Bu nedenle uygulama, web üzerinden sizlere doğrudan bir yükleme yapma olanağı vermiyor. Fakat geliştirilmiş olan eklentiler ile beraber artık instagrama fotoğraf nasıl yüklenir konusu tam manasıyla cevap buluyor. Şimdi sizlere adım adım bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme süreçleriyle alakalı bilgiler vereceğiz!

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme Adımları

  • Gramblr ismi verilen programı öncelikle bilgisayarınıza indirin. Dünya’nın en güvenilir web destekleyen Instagram eklentisi olarak bilinmektedir.
  • Bu uygulamayı kurduktan sonra Gramblr üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Girişi tamamladığınız an itibariyle uygulama sizlere bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme ve video yükleme seçenekleri sunmaktadır. İstenen orta boşluğa yüklemek istediğiniz fotoğrafı sürükleyin.
  • Daha sonrasında ise Gramblr uygulaması üzerinden instagram resim indirme işlemi yapmak istediğiniz fotoğrafı seçmelisiniz. Bu fotoğraflar dahilinde ise filtre seçenekleri, fotoğrafın ana boyutları ve kesilmesi, hastagh ekleme, fotoğrafta yer alan kişileri tagleme, fotoğrafın çekildiği mekanı işaretleme gibi seçenekler sunulmaktadır.
  • instagrama fotoğraf nasıl yüklenir konusunda Gramblr’ın sunduğu bir diğer yenilik fotoğrafı zamanlama! Böylelikle zamanlanan bir süreç içerisinde otomatik olarak yüklemeler gerçekleşmektedir.

Başka Yöntemlerle İnstagrama Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

bilgisayardan instagrama fotoğraf yüklemeEvet, bu yöntemlerle beraber bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme konusu net olarak cevap bulmuş oluyor. Maalesef ki bu uygulama dışında pek güvenilir bir uygulama bulmak söz konusu değil! Bu sebeple sizler de hemen cihazlarınıza Gramblr kurabilir, instagrama fotoğraf nasıl yüklenir konusunda cevaplar bulabilirsiniz. Ayrıca bir diğer yazımızdan sizlere instagram resim indirme konusunda da bilgiler aktarmıştık. Buradan iOS, Android ve Web tabanlı olarak indirme işlemlerini yapma doğrultusunda bir yardım sunmayı ihmal etmemekteyiz.

Türkiye’de ve Dünya’da en sık tercih edilen sosyal ağ uygulaması Instagram, artık sizlere eklentiler dahilinde her alandan kullanım olanaklarını sağlıyor. Bu noktada ise bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme konusu tam manasıyla cevap bulan bir hizmet anlayışı olarak görülmektedir. Bir tıkla yüklemeleri gerçekleştirmek ve konulara dair daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız web altyapımızdan yazıları okumayı ihmal etmeyin…

One Yorum “Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme
  1. bilgisayardan instagrama fotoğraf yüklemek isteyenler Gramblr ismi verilen programı bilgisayarınıza indirmek en kolay olan yöntem. öncelikle bunu tercih etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir