En iyi Uygulama Kilitleme Programları

Cep telefonunuzda başkalarının görmesini veya açmasını istemediğiniz uygulamalar olabilir, bunlara sadece kendiniz erişmek istiyor olabilirsiniz. Bu noktada devreye uygulama kilitleme programları girerken, biz de yazımızda size en iyi uygulama kilidi 2017 yılında hangisi sorusunu yanıtlayacağız. Bu konuda pek çok alternatif olsa da, listede gözümüze çarpan bazı uygulamalar mevcut. Öyleyse en iyi applock hangisidir?

En iyi Uygulama Kilitleme Programları

En iyi applock listesinde göze ilk olarak Smart Lock (App/Photo) çarpıyor. Uygulamanın en büyük özelliği, diğerlerinin aksine programı silince uygulamalar ve klasördeki korumalar kalkmıyor. Ayrıca pek çok program ücretliyken, Smart Lock’ta böyle bir durum yok ve tamamen ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamada klasör koruması da var ve bu da bir avantaj. Uygulama kilitleme programları arasında önerebileceğimiz bir diğer alternatif de Lockdown Pro oluyor. Lockdown Pro, ‘en iyi uygulama kilitleme ve kişisellik koruma uygulaması’ parolasıyla yola çıkarken, kısa mesajlarınızdan tutun, herhangi bir uygulamayı kitleyebiliyor, yükleyip kaldırmayı engelleyebiliyor ve hatta gelen çağrıları dahi engelleyebiliyor. Resimleri, videoları ve benzeri materyalleri de gizleme özelliğine sahip olan programın üç şifre modu ve çoklu dil desteği mevcut. En büyük eksisi ise ücretli olması ve 4-7 TL arası ücretler ödemeniz gerekiyor.

En iyi Uygulama Kilidi 2017

En iyi uygulama kilidi 2017 yılında bolca alternatife sahipken, Go Locker da bunlardan birisi. Zaten daha önceki uygulamalarıyla tanınan Go Launcher tarafından üretilen program, son derece kişiselleştirilebilir materyal bir tasarıma sahip ve aynı zamanda cihazınızı da yormuyor. Yüzlerce tema içeren Go Locker, size gelen mesajları doğrudan kilit ekranından okuma olanağı da sunuyor.

CM Security-Uygulama Kilitleme de popüler uygulama kilitleme programları arasında yer almakta. AV-TEST tarafından da test edilip ödüle layık görülen uygulama, güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Üstelik şifrenizi iki kere yanlış giren kişinin fotoğrafını çeker ve bu sayede özel programlarınıza girmek isteyen kişileri anında yakalayabiliyorsunuz. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan CM Security’nin bir diğer avantajı da, programın tamamen ücretsiz olması ve sizden bir şey talep etmemesi. En iyi uygulama kilidi 2017 listesinde kesinlikle kendisini de sayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir