En İyi Virüs Temizleme Programları

En iyi virüs temizleme programları adı altında sunulan hizmetleri sıraladık. Bu hizmet anlayışı, sizlerin cihazlarını daha korunaklı hale dönüştürebilme konusunda oldukça önem taşıyan bir unsurdur. Bilgisayarlarımızı çeşitli saldırılardan korumak amacıyla antivirüs programlarının kullanımı şarttır. Bu nedenle sizlere son dönemlerin en çok sevilen ve bu alanda “ücretsiz” hizmetler sunan bir uygulamasını doğrudan paylaşıyoruz. Listemizde yer alan tüm uygulamalar alanının en iyi virüs temizleme programları konumunda yer almaktadır;

En İyi Virüs Temizleme Programları 1-AdwCleaner

AdwCleaner, günümüzün en iyi virüs temizleme programları kapsamında yer almaktadır. Özellikle dikkatsizce kurulan programlarda “next” butonuna hızla basılması, beklenmedik browserlerin veya programların kurulmasına neden olmaktadır. Bu sebeple araç çubuklarını temizlemek, reklam yazılımlarından arınabilmek açısından AdwCleaner tam da sizlere göre bir program! Boyut 1,4 MB olan uygulama aynı zamanda Türkçe dil desteğini kapsamaktadır.

Virüs Temizleme Programları 2-Malwarebytes Anti-Malware

Kullanımı gayet basit olan ve aynı zamanda fazlasıyla etkili bir zararlı yazılım kaldırma programı kapsamında yer almaktadır. Otomatik olarak bilgisayarı tarama özelliklerine sahip olan bu program, zararlı yazılımları kendiliğinden silmektedir. Virüs temizleme programı indir konusunda sizler de Malwarebytes Anti-Malware programını tercih edebilirsiniz. 21,8 mb boyutuna sahip olan uygulama Türkçe dil desteğini de alanında barındırmaktadır.

En İyi Virüs Programları 3-Avast Virüs Cleaner

en iyi virüs temizleme programları
En İyi Virüs Programı Hangisi?

Dünyaca ünlü bir marka konumunda yer alan Avast, kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu bir program çeşidi olarak göz doldurmaktadır. Özellikle trojan bazlı virüsleri doğrudan temizleyen ve silen bu uygulamayı siz de hemen deneyebilirsiniz. En iyi virüs programları arasında hit bir uygulama çeşidi olarak göz doldurmaktadır.

Virüs Temizleme Programları 4-Karspersky Virüs Removal Tool

Dünya’nın tartışmasız en iyi güvenlik yazılımı şirketleri arasında yer alan Kaspersky, ürettiği bedava virüs programlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Anlık olarak bilgisayarı koruyabilen bu program, otomatik olarak bilgisayarları tarama ve virüsleri temizleme konusunda yardımcı olmaktadır. Virüs temizleme programları konusunda tercih edilebilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Virüs Temizleme Programları 5-Bitdefender

Çalışma stili AdwCleaner’e çok benzeyen Bitdefender, bilgisayarda yer alan reklam yazılımları ve kitleleri rahatsız eden araç çubuklarını temizleme konusunda yardımcı olmaktadır. Virüs temizleme programı alanında oldukça kaliteli bir uygulama türü olarak görülmektedir. En iyi virüs programları ile ilgili sormak istediklerinizi yoruma bırakabilirsiniz…

Mobil Teknoloji Haberleri

One Yorum “En İyi Virüs Temizleme Programları
  1. Günümüzün en iyi virüs temizleme programları içerisinde favorim kesinlikle AdwCleaner. Bu nedenle en iyi virüs programı hangisi diye arayanlara tavsiyem AdwCleaner’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir