Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi 10-17 Aralık

Uzun bir zamandır Epic Games her hafta bir veya iki oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Bizde Epic Games ücretsiz oyun listesini her hafta sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Epic Games ücretsiz oyunlar listesine daha önce Gta 5, Civilization 6, A Total War Saga: Troy ve Watch Dogs 2 gibi büyük bütçeli ve pahalı oyunda dahil olmuştu.

Genellikle düşük bütçeli ve indie oyunları ücretsiz olarak verilse de, bazı zamanlar şaşırtan hediyeleri ile oyun meraklılarının kalbini kazanmayı da ihmal etmiyor. İşte bu hafta tamda öyle bir hafta olacak diyebiliriz! Rol yapma oyunlarını sevenler için 2 müthiş hediye ile karşımıza çıkıyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarında Bu Hafta

Epic Games bu hafta toplam 150 TL değerinde iki Obsidian Entertainment oyununu bizlere hediye olarak sundu. Bu oyunlardan ilki Pillars Of Eternity – Definite Edition adında klasik rol yapma oyununu canlandıran derin karakter özelleştirme özelliğine ve yaptığınız tüm seçimlerin kaderinizi etkileyeceği bir oyun yapısına sahip.

epic games ücretsiz oyun listesi

Epic Games ücretsiz oyun listesinde yer alan ikinci isim ise klasik sınıf sisteminden uzak, oyun içinde aldığımız kararların sürekli karşımıza çıktığı bir düzene sahip, factionların işin içine dahil olmasıyla diplomasiyle iç içe olacağımız sevgili Tyranny – Gold Edition!

epic games oyunları 10 17 Aralık

Unutmayın Epic Games her hafta Perşembe günü saat 19:00’da yeni oyunlarla bize sürprizler yapıyor. Tek yapmanız gereken şey bir sonraki haftadaki indirim gelmeden oyunu ücretsiz şekilde satın alıp kütüphanenize eklemek sonrasında sonsuza dek o oyun sizin olmuş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir