Facebook Açılmıyor | Facebook neden açılmıyor bugün 15 Temmuz 16 Temmuz

İnternet kullanıcıları Facebook açılmıyor diye sorduğunda, m.facebook sayfasından sosyal ağ platformuna girmeyi denemelidir. Eğer bu sayfa ile sorunsuz bir şekilde giriyorlarsa Facebook neden açılmıyor sorusuyla ilgili daha farklı sorunları göz önüne almanız gerekir. Bunlardan biri de teknik arızanın dışında olan sosyal platformlara girişlerin engellenme ihtimalidir.

Facebook Açılmıyor | Face Giriş

Facebook açılmıyor , Facebooka giremiyorum diyen kişilerin sayısı artarak devam ediyor. Çünkü İstanbul ve Ankara’da yaşanan son olaylardan sonra erişim resmen kısıtlandı. Her ne kadar bu konuda iletişim ile ilgili kurumların resmi bir açıklaması olmasa da, olayın başka açıklaması yok!

Face giriş konusunda eğer e mail adresinizi ve şifrenizi doğru bir şekilde girdiyseniz ancak Facebooka giremiyorum diyorsanız, face giriş ile ilgili erişim kısıtlaması olma ihtimali var. Bunu öğrenebilmek için ilgili kurumların resmi bir açıklaması yada paylaşım yapması gerekmektedir.

Facebook Açılmadığında Nasıl Giriş Yapılır?

facebook açılmıyorSosyal medya hesabı Facebook neden açılmıyor sorusunun yanıtını bulan kişiler Facebook açılmıyor artık diyerek girişten vazgeçebilir ya da alternatif yöntemlere başvurabilir. Face giriş için VPN tarzı Proxy programları kullanabilirsiniz. Facebooka giremiyorum diyenler bu tarz sanal ağ maskesi ile başka ülkeden bağlanıyormuş gibi Facebook’a girebilirler. Facebook neden açılmıyor diye soran kullanıcılar için ilk yöntem bu olsa da, bu yöntem fazla önerilmemektedir. Bunun da en büyük nedeni güvenilir olmayan bazı uygulamaların bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza zarar vermesidir. Bu konuda iyi araştırma yapmak ve en güvenilir uygulamalara başvurmak önemlidir.

Patlamadan Sonra Facebooka giremiyorum

Özel hareket merkezinde patlama oldu, ”Facebooka giremiyorum” diyenlerin sayısı birden arttı. Facebook açılmıyor diye hemen paniğe kapılmak yerine bekleyerek seçenekleri gözden geçirmeniz son derece önemlidir. Belki Face giriş işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Facebooka giremiyorum diyen kullanıcılara biraz beklemeleri ve tekrar denemeleri önerilmektedir. Sorunun uzaması durumunda Facebook neden açılmıyor sorusunun cevaplarını inceleyebilirsiniz. Eğer internet bağlantınızda sorun yoksa ya da Facebook’un bakım için kapalı olması söz konusu değilse, giriş kısıtlaması kaldırıldığı anda Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarının kısıtlanması ihtimalini de göz ardı etmeden hareket etmelisiniz.

One Yorum “Facebook Açılmıyor | Facebook neden açılmıyor bugün 15 Temmuz 16 Temmuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir