Facebook kullanıcılarına para kazandırmak istiyor

Dünyanın bir çok yerinde, hemen hemen her gün içerik üreterek, Facebook  sayfasına yükleme yapan kullanıcılar,Facebook için çok iyi bir katkı sağlayıcı durumundalar. Tabi ki bu facebook için çok kazançlı bir durum.

Facebook artık kullanıcılarına da para kazandırmak istiyor. Bu isteği için kolları sıvadı, arayışlar başladı. ilk etapta bağış kutusu yaparak, içerik üreten kullanıcılara bağış akışı sağlamak isteyen facebook, daha sonraki yıllarda,Twitch ve YouTube’un yolunu takip edecek. Aynı zamanda bu sistem Facebook’un Instant Article özelliğiyle birleşerek içerik üreten kullanıcılarına ciddi bir gelir sağlama yolunu açmış olacaktır.

Şimdiden sabırsızlanan kullanıcılar hazırlık yapmaya başladılar bile. Facebook kullanıcı sayısı bakımından ciddi bir potansiyele sahiptir. Bu durum hem Facebook hem de kullanıcıları açısından çok kazançlı bir hal alacaktır.

Size tavsiyemiz, eğer internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız, Facebook çok iyi bir kazanç kapısı olacaktır. Facebook ile çalışmak için şimdiden hazırlıklarınızı yapınız. Hem video hem yazı hem de görsel içerik hazırlayarak bir arşive sahip olun. Zamanı geldiğinde bu arşiviniz sizin için çok ciddi paralar kazandırabilir.

Youtube üzerinden kanal açarak para kazanan bir çok içerik üreticisi olduğunu duymuşsunuzdur. Hatta Youtube üzerinden milyarder olan popüler kullanıcıların olduğunu da işitmişsinizdir. Aynen bu durum gibi artık Facebook üzerinden de milyarder olma şansınız var. Erken yol almanızda büyük fayda var.

Yaşadığımız zaman diliminde teknoloji hayatımızın bir parçası haline gelirken, aynı zamanda para kazanma şekillerini de değiştirdi. Herkes akıllı telefonunu kullanarak içerik üreterek para kazanabilir. Akıllı telefonlardan çektiğiniz resimler ve videolar, sizin şekillendireceğiniz yazılarla birleşince ortaya özgün bir ürün çıkacaktır. Günlük ekleyeceğiniz bu özgün ürünler size para olarak geri dönecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir