FACEBOOK MESSENGER VİDEOSU İNTERNETE SIZDI

Facebook Messenger‘ın tarayıcı olmadan mesajlaşma imkanı tanıyan uygulaması internete sızdı. Windows 10 için özel geliştirilen bu uygulamanın videosunu ve ekran görüntüsünü haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Facebook Messenger Windows 10 Özellikleri

Ekim 2015’de gerçekleştirilen Microsoft Surface etkinliğinde, Windows 10‘a özel bazı sosyal medya uygulamalarının bütünün bir parçası haline getirileceğinden söz edilmişti. Bu haberin ardından Facebook Messenger Windows 10 uyumlu olarak hazırlanan uygulamanın ara yüzü internete sızdı.

Windows 10 özellikleri arasında nasıl detaylar olacağını açığa çıkaran görüntüler meraklılarını heyecanlandırdı. Yeni Face Messenger özel bir uygulamayla sisteme kurulabileceği için tarayıcı olmadan da çalışabilecek. İşte yeni Windows 10 özelliklerini yansıtan o görüntüler…

faceboo messenger windows 10          facebook messenger

Görüntülerden de anlayabileceğiniz gibi Windows 10 Facebook Messenger‘ı çalıştırmak için Facebook’u açmak gerekmiyor. Facebook üyeliği olan her kullanıcı Windows 10‘a özel kurgulanan bu uygulamayı çalıştırabilecek.

Facebook Messenger İndir 

Facebook Messenger günden güne büyüyerek kullanıcı sayısında rekora koşmaya devam ediyor. Bu mesajlaşma ağının Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilmesi için hazırlanan bir uygulama olduğu duyulmuştu. Şimdiler de ise Windows 10 Messenger‘ın beta olarak indirilmeye başlandığını görüyoruz.

Facebook Messenger indirme işlemi için Windows 10’un veya Microsoft’un kendi uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Görüntülerden anladığımız kadarıyla Windows 10 özellikleri alıştığımız Face Messenger‘dan çok da farklı olmayacak. Bildirim almak, mesaj göndermek, video, fotoğraf ve GIF gibi içerikleri paylaşmak tek başına bu uygulamayı kullanarak mümkün olacak. Şuan da bir grup tarafından test edilmeye başlanılan uygulamanın Windows 10 için ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir bilgi yok. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre kısa zamanda Windows 10’a özel Facebook Messenger indirme işlemini yapabileceğiz.

Facebook Messenger indir henüz mağazadan gerçekleşmese de sayfası hazır durumda. İşte internete sızan o video:

 

Yazan: Burcu SAĞLIK

      MTP Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir