Facebook Profilime Bakanlar | Profilime Kim Baktı?

Facebook Profilime Kim Bakti?

Dünyanın en popüler sosyal medya sayfası Facebook gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Her gün yüz milyonlarca kişinin aktif olduğu bu devasa sayfada kullanıcılar bazı noktaları merak ediyor. Bunlardan biri Facebook profilime kim bakti sorusudur. Facebook profilime bakanlar konusunda bilgi edinmek hemen hemen her kullanıcının hayalidir.

Profilime kim bakti sorusunun yanıtını çeşitli yollarla alabilmekteyiz. Facebook profilime kimler bakmış şeklinde soru yönelten kişiler için programsız ya da programlı yöntemler mevcuttur. Aşağıdaki profilime bakanlar konusunda anlatılan yöntemlerden size en uygun olan seçeneği deneyebilirsiniz.

Facebook Profilime Bakanlar – Programsız Öğrenme!

facebook profilime bakanlarFacebook profilime bakanlar konusunda uygulayacağınız ilk yöntem programsız yöntemdir. Çünkü bu yöntem risk içermemektedir. Facebook profilime kim bakti diye merak eden kullanıcılar hesapları açıkken profiline girmelidir. Profilime kim baktı sorusunun cevabında sıra, boş bir kısma tıklayarak ‘sayfa kaynağını görüntüle’ seçeneğindedir. Sonrasında açılan sayfada Ctrl+F tuşlarına basın. Ardından arama boşluğuna, ‘IntialChatFriendsList’ yazın. Facebook profilime kimler bakmış diye merak edenler sonrasında alt kısımda yazan rakamları kopyalamalıdır. Kopyalanan rakamları adres çubuğunda facebook.com kısmının devamına yazın. Adrese girdiğinizde profilime bakanlar konusunda kişilerin IP adreslerini görebilirsiniz.

Facebook profilime kimler bakmış konusunda bu programsız yöntemi deneyenler genellikle olumlu sonuç almaktadır. Karşınıza çıkan profil sizin profilinize bakan kişidir. İlk sırada yer alan IP adresi profilinize en çok akan kişidir. Facebook profilime bakanlar konusunu öğrenmek bu kadar basittir.

Profilime kim bakti merakına bu şekilde çözüm arayanlar, program indirmeye gerek duymadan sonuca ulaşabilmektedir. Ayrıca Facebook profilime kim bakti sorusunun cevabını öğrenenler takipçilerini de görebilirler. Sonuçta günümüzde profilime bakanlar kadar takipçileri öğrenme konusu da oldukça popüler. Bu uygulama sayesinde programsız bir şekilde profilinize en çok akan IP’yi tespit edebilirsiniz. Listenizde olan ya da olmayan, profilinize bakan herkesi bu yolla görmeniz mümkün.

Facebook Profiline Bakanları Programla Öğrenme!

Son günlerde kullanıcıların merakını giderebilmek adına Facebook profilime kim bakti adlı bazı programlar ortaya çıktı. Hemen hemen her işletim sistemine uygun profilime bakanlar programı bulunmaktadır. Facebook profilime kimler bakmış diye merak eden kullanıcılar bazı uygulamalardan yardım almaya çalışabilirler. Ancak baştan belirtmeliyiz ki bu tarz programları kullanan kişiler, profilime kim bakti sorusuna pek yanıt alamadıklarını dile getirmektedirler.

Yine de denemek isteyen kullanıcılar için FaceView, Kim Baktı, Profilime Kim İlgi Gösterdi isimli programlar mevcuttur. Tekrarlamakta fayda var ki, Facebook profilime bakanlar kim diye soran ve bu konuda program arayan kişiler genellikle hayal kırıklığı yaşamaktadır. Yani, bu uygulamalar kullanıcılar arasında pek tavsiye edilmez. Yine de tercih sizin… Bu uygulamaları yükleyebilir ve profilime bakanlar kim sorusuna yanıt arayabilirsiniz.

Profilime kim bakti konusunda programsız yöntemi deneyerek daha rahat sonuca ulaşabilirsiniz. Özellikle listenizde olmayan kişilerin takibini bilmek oldukça önemlidir ancak bu durum son derece zordur. Birçok uzmana göre Facebook profilime bakanlar konusunda kesin bir cevap bulmak mümkün değildir. Facebook profilime kim bakti yöntemlerinin kesin sonuç vermediği göz ardı edilmemeli ve buna göre önlem alınmalıdır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir