facebook video indir nasıl yapılır?

Facebook videoları hiçbir eklenti ve program kullanmadan kolaylıkla indirilebiliyor. Bu haberimizde facebook video indir işlemi için yapmanız gerekenleri, facebook videoları nasıl indirilir konusu altında inceledik. Her ne kadar video barındırma sitesi YouTube kadar olmasa da, Facebook’ta milyonlarca videoya ev sahipliği yapıyor. Siz de arkadaşlarınızın sosyal ağ üzerinden paylaştığı veya www facebook video sayfasında popüler olan videoları indirerek, dilediğiniz zaman yeniden izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Haberimizde yer alan yöntem ile facebook videolarını eklenti ve program kullanmadan indirebilirsiniz. Bunun için facebooka giriş yapmanız yeterli! İşte facebook videoları nasıl indirilir sorusunun en kolay cevabı…

FACEBOOK VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR?

Facebook video indir için ilk olarak facebooka giriş yapıyoruz. Hemen ardından arkadaşlarınızın eklediği videolardan veya www facebook video sayfasında yer alan içeriklerden indirmek istediğimiz facebook videolarından birini seçiyoruz.

İkinci adımda facebook video indir işlemi için videoyu oynatıyoruz. Ardından video üzerinde sağ tıklama yaparak, Play- Unmute- Show video URL alternatifleri arasından Show video URL seçeneğini işaretliyoruz. Bu bölümde facebook videoları için oluşturulan URL’yi kopyalıyoruz.

facebook-video-indir

Eklentisiz facebook video indir yönteminde sonraki adım ise kullandığımız internet tarayıcısının adres çubuğunda yer alan ”www” uzantısını siliyoruz. Bu uzantının yerine ”m” yaparak faceden video indirme işlemine devam ediyoruz.

facebook video indir son adım!

Arkadaşlarınızın eklediği videolardan yada www facebook video sayfasında yer alan içeriklerden indirmek istediğiniz facebook videoları, haberimizde anlatılan son adım ile anında bilgisayarınızda olacak.

Facebook videoları nasıl indirilir konusunun son adımında yapmamız gereken, mobil görünümde açtığımız video içeriğinin üzerine sağ tıklamak. Açılan pencerede aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Döngü, Denetimleri Göster, Videoyu Yeni Sekmede Aç, Video Olarak Kaydet, Video Adresini Kopyala, İncele ve Servisler seçenekleri yer alacaktır.

facebook video indir

facebook video indir işlemi için Video Olarak Kaydet bölümüne tıklıyoruz ve seçtiğimiz facebook videolarını bu şekilde indirebiliyoruz. İşte facebook videoları nasıl indirilir sorunun cevabı bu kadar kolay. Üstelik programsız ve eklentisiz, bilgisayarınızı yormadan www facebook video üzerinden veya arkadaşlarınızın paylaştığı facebook videoları üzerinden indirme işlemi yapabilirsiniz. Facebook video indir işleminde aklınıza takılan sorular olursa yoruma bırakmanız yeterlidir.

MTP Editörü

BURCU SAĞLIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir