Galaxy Note 7 Özellikleri Arasından Cezbeden 7 Harika Özelliği

Samsung’un yeni hit telefonu olan akıllı telefonu Galaxy Note 7 özellikleri ile ilklerin telefonu olma şansına sahip. Gorilla Glass 5’i sunan telefon, iris taraması ve üstün güvenlik seçenekleriyle cezbederken 7 harika özelliğiyle de bu telefonu almak için başka sebep aramaya gerek kalmıyor. İşte o harika özellikler;

Galaxy Note 7 Özellikleri : Gizli Klasör

Telefonunu ve bilgilerini kimseyle paylaşmak istemeyenler için geliştirilmiş olan iris tarayıcısı özelliği, telefonda özel bir klasör tanımlayarak gizli dosyalarınızı saklamanızı sağlıyor. Bu klasöre sizden başka kimsenin kesinlikle ulaşamayacağını vadeden Samsung, sıkı güvenlik önlemleri ve gelişmiş ayarlarıyla gizli klasör özelliğini bu cihazda ön plana çıkarıyor.

Suya dayanıklı olması

Bu seride kalemi de suya dayanıklı olan Galaxy Note 7, su içindeyken bile not almanızı sağlıyor. Yani telefonunuzu suyun içerisinde istediğiniz gibi rahatlıkla  kullanabiliyorsunuz.

Ekran çözünürlüğü ve güç tasarrufu

2K’ya kadarki görüntüleri gösteren Galaxy Note 7, piliniz azaldığında ise çok gelişmiş olan güç tasarruf modlarına sahip. Pil miktarınız azaldığında ekran çözünürlüğünü ve parlaklığını otomatik olarak azaltarak telefonun daha az enerji harcamasını planlayan telefon sizi hiç yormuyor.

HDR video çekme özelliği

Galaxy Note 7’nin HDR ile sadece yüksek çözünürlüklü videolar çekmiyorsunuz. Çektiğiniz görüntüleri akıllı televizyonlarda ve internet üzerinden de rahatlıkla tüm detaylarıyla izleyebiliyorsunuz.

Gelişmiş S-Pen Teknolojisi

Eski Note serilerine kıyasla en gelişmiş özelliklere sahip olan Galaxy Note 7, S-Pen’i kullanarak gif yapmanız bile artık mümkün.

USB Type-C Özelliği

Bu yenilikçi bağlantı teknolojisi özelliğiyle artık tüm cihazlar aynı kablodan kolaylıkla şarj olabiliyor. Üstelik veri aktarım hızı ile de USB Type-C dikkatleri üzerine çekiyor.

Gelişmiş Bildirimler

Samsung, Galaxy Note 7 telefonda bildirim kısmını çok iyi dizayn ederek mavi ışığı ile ve bildirim akışı ile sizi yormayan telefon, gece boyunca gelen bildirimleri de oldukça hafif ve soft bir şekilde kullanıcısına iletiyor.

MTP – mobilteknoport.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir