Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak ?

Günümüzde birçok kişi Galaxy 8 ne zaman çıkacak gibi soruları internet üzerinden araştırır oldu. Bu noktada sizleri bilgilendirmeyi amaçlayan web sitemiz, yeni cihazlarla alakalı ilk tanıtım yazısını hazırladı. Note serisinin sonu geleceği iddiaları giderek artarken, ortaya atılan bu söylentilere göre Samsung Galaxy S8, 6 inç ekrana sahip olacak. galaxy s8 ne zaman çıkacak ve galaxy s8 fiyat ile diğer haberleri Mobil Teknoloji Haberleri kategorisinde bulabilirsiniz…

Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak ?

Note 7 sonrasında aldığı hasarın etkileri çığ gibi büyürken, kullanıcılara yeni sunulacak olan Galaxy S8 Plus ve S8 için bazı yenilikler söz konusu olacak. Güney Koreli firma, tekrar güveni kazanabilmek adına cihazlarında bazı değişiklik ortamlarını yaratacak. 2017 yılı itibariyle Galaxy S8 Plus ve S8 olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkmayı planlayan marka, ilkini 5 inç, diğerini ise 6 içn ekrana sahip olarak sunacağını duyurdu. Note serisinin ekran ölçülerinden daha büyük bir ekrana sahip bir modeli kullanıcılarının karşısına sunacak. Peki Galaxy 8 ne zaman çıkacak ve galaxy s8 fiyat belli mi?

Note serisi ipini çekiyor mu?

Galaxy S8 fiyat hakkında henüz net bir bilgi verilmezken, birçok kişi 6 inçlik ekranın çok büyük boyutlarda olmasından rahatsızlık duyabileceğini de dile getirdi. Bu sebeple bugüne kadar üretilmiş en büyük ekranlı cihaz olması, Note serisinin geleceğiyle alakalı bazı spekülasyonların ortaya atılmasına sebep oldu.

Daha önce ki üretim olan Note 7, daha önce 5.7 inç bir ekrana sahipti. Samsung S8 ne zaman çıkacak konusunda 2017 yılının ilk çeyreği gibi piyasaya sürülmesi planlanan bu cihaz, bugüne kadar üretilmiş en büyük ekran olarak göz dolduracak. İki yanı kavisli olarak tasarlandığı gibi, böylece samsung yetkilileri tamamen Edge kavramını ortadan kaldırmayı düşünüyor. Galaxy S8 plus için 6 inç, normal S8 için ise 5 inçlik boyutlar kendisini ortaya çıkaracak.

Samsung Batarya problemini çözüyor!

Samsung Galaxy S8 ile beraber var olan batarya problemleri tamamen tarih olacak. 2017’de düzenlenecek MWC etkinliğiyle beraber tanıtılacak olan bu cihazın, artık LG bataryasını tercih edeceği de kesinleşmiş oldu. Önümüzdeki günlerde Güney Koreli firma, yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S8 ile alakalı daha kapsamlı bilgi akışları sağlayacak. Öte yandan galaxy s8 fiyat belirli mi diyen kullanıcılarımız için henüz açıklama yapılmadığını belirtelim. Cihazı fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama yapıldığında mobil teknoloji haberleri kategorimizde yayınlayacağız.. Mobil Teknoloji Haberleri ‘ni kaçırmamak için bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir