Google Gmail Uygulaması Güncellendi

Google, Gmail e-posa servisini güncelledi. iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gmail, Windows Phone için Gmail ve Android İçin Gmail Uygulamalarının Güncelleme linkleri haberimizde

Gmail’e ne kadar bağımlı olduğumuzu unutabiliyoruz. Ancak Google bunu unutmuyor ve Gmail uygulamasına yenilikler ekleyerek hayatımızı bazen karmaşık, bazen kolay hale getirmeye devam ediyor.

Gmail servisinin gerçekten hayatı kolaylaştırdığını yadsıyamayız. Yeni yapılan Gmail mobil uygulama güncellemeleri de servis kalitesini yükselterek yeni özellikler getiriyor.Gmail’n bu yeni güncellemesi kullanıcılar için telefonlarına otomatik olarak gelmeye başladı bile.

Yeni güncellemelerin çok abartılacak bir yanı olmasa da. bazı ufak tefek özellikleri eklenmiş.

Yeni güncellemeyle birlikte kontaklarımızın avatarlarına tıklayarak daha geniş detaylı iletişim bilgileri girebiliyor ve bunları düzenleyebiliyoruz. Sadece iletişim bilgilerini değil yazışmaları da kişisel avatarlar altında düzenlemek mümkün olabiliyor. Bu sistem kontaklarımızı doğrudan Google Plus’a eklememize de olanak veriyor.

Güncelleme, Google hesabından gelmeyen e-posta gönderilerini de kontaklarımıza eklemeyi kolaylaştırıyor.

Yeni güncellemeyle gelen özellikleri denemek için Google’ın otomatik güncelleme çağrısını bekleyebilir ya da hemen aşağıdan telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

KAYNAK: Tam İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir