Google’ın Çılgın Kampüsü Hangi Özelliklere Sahip?

Apple‘ın Uzay Gemisi projesinin ardından Google‘da dev bir kampüs inşa etmeye karar vermişti. Şimdiden dikkat çeken Google kampüsünün planında değişikliklere gidildiği öğrenildi. Bakın Gooogle’ın çılgın kampüsü hangi özelliklere sahip olacak?

İşte Gooogle’ın Den Kampüsünden Görüntüler!

Londra Meydanı’ndan esinlenerek tasarlanan Apple‘ın inanılmaz kampüsünden sonra Gooogle‘da çılgınca bir kampüs oluşturacağından bahsetmişti. Bir hayli dikkat çekmesi beklenen Google kampüsünün planında küçük değişikliklere gidildi. Yeni Google ofisi için 55 bin metrekarelik bir alan ayrıldı. Görüntüler Google dev kampüsün adeta bir doğa parkı olarak düşünüldüğünü anlatırken, dış cephesinin de oldukça doğa dostu bir görünüme sahip olacağını vurguluyor.

İçerisinde spor aktivitelerinin de yapılabileceği platformda Google’ın sürücüsüz otomobili de bulunacak. Ayrıca alanda mühendislerin yemekhaneye gidebilmesi için bisiklet yolları da bulunuyor. Mountain View’da yükseleceği bilinen çılgın kampüsün ne zaman tamamlanacağı konusunda net bir bilgi verilmiyor.

gooogle google

google-apple-kampüs google-kampüs

google-kampüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir