Instagram , Facebook ve Twitter Neden Açılmıyor 15 Temmuz 16 Temmuz

Kullanıcıların sıklıkla ziyaret ettiği Twitter, Facebook ve Instagram sosyal medya aracılarına erişim sorunu yaşanıyor. Facebooka giremiyorum, Twitter açılmıyor, Instagram hesap aç sayfasına ulaşılamıyor diyen kullanıcı sayısı giderek arttı. Ülkede şuan yaşanan hareketlilikler ” Instagram neden açılmıyor , Çöktü mü?” . ”Face bugün neden açılmıyor” gibi tepkilere sebep oldu.

Instagram Neden Açılmıyor, Çöktü mü?

Instagram neden açılmıyor bugünFacebook, Twitter ve Instagram’ın neden açılmadığı henüz bilinmiyor. Fakat Ankara’da yaşanan sıcak gelişmeler sebebiyle hesaplara erişim engellenmiş olabilir. Ülkedeki sosyal medya kullanıcıları, akşam saat 10 itibariyle söz konusu platformlara bağlanmada sorun yaşıyor.

Face Bugün Neden Açılmıyor?

Bu konuda ilgili kurumlardan resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Yaşanan askeri olaylar nedeniyle sosyal ağlara erişim engellendi mi? Televizyon kanalları kapandı mı? İletişim engellenmek mi isteniyor?

Facebook Açılmıyor | Facebook neden açılmıyor bugün

nternet kullanıcıları Facebook açılmıyor diye sorduğunda, m.facebook sayfasından sosyal ağ platformuna girmeyi denemelidir. Eğer bu sayfa ile sorunsuz bir şekilde giriyorlarsa Facebook neden açılmıyor sorusuyla ilgili daha farklı sorunları göz önüne almanız gerekir. Bunlardan biri de teknik arızanın dışında olan sosyal platformlara girişlerin engellenme ihtimalidir. Ayrıntılar için tıklayınız.

Twitter Açılmıyor | Twitter neden açılmıyor

Dünyanın en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal ağı Twitter ile ilgili Twitter açılmıyor , Twitter neden açılmıyor sorusu gündemde. Twitter açılmıyor diye şikayette bulunan kullanıcı sayısı son 24 saatte giderek arttı. Twittera giremiyorum diyen kullanıcılar için Twitter giriş konusu önem kazanmasına rağmen BTK’dan henüz bir açıklama gelmedi. Haberimizde Twitter giriş konusunda sorun yaşayan kullanıcılar için Twitter’a neden girilmediği yer almaktadır. Ayrıntılar için tıklayınız.

One Yorum “Instagram , Facebook ve Twitter Neden Açılmıyor 15 Temmuz 16 Temmuz
  1. facebook neden açılmıyor yada twitter neden açılmıyor diye merak etmemize gerek yok aslında olay basit facebook açılmıyor veya twitter açılmıyor dediğinizde bilinki ülkede birşeyler olmuştur ve hemen internet erişimleri kısıtlanmıştır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir