instagram Takipçi Arttırma instagram Takipçi Kasma

instagram takipçi arttırma yolları nelerdir? instagram takipçi kasma için yapılması gerekenler!

Fotoğrafların ücretsiz bir şekilde paylaşıldığı ve #hashtag’li paylaşımların sık sık yapıldığı İnstagram uygulamasını kullanan milyonlarca kişi bulunmaktadır. Ancak eğer siz bu uygulamayı yeni keşfediyorsanız, nasıl kullanmanız gerektiği konusunda bazı soru işaretleriniz olabilir. Arkadaşlarınızla nasıl takipleşebileceğinizi, onları nasıl bulabileceğinizi ve instagram takipçi arttırma instagram takipçi kasma için neler yapılması gerektiğini merak ediyorsanız, yazımızı okumanız yeterlidir…

Facebook Takipçilerini Bulma / instagram Takipçi Arttırma

Diğer bir sosyal paylaşım sitesi olarak Facebook adresleriniz varsa İnstagram’a girdiğiniz andan itibaren arkadaşlarınızı buradan bulabilirsiniz. Facebook hesabınızda ekli olan arkadaşlarınızı görmeniz ve bunları takip etmeniz mümkün olacaktır. Peki ya nasıl diye soruyorsanız, Facebook’ta bulunan kişilerinizi İnstagram’da takip etmenin yolunu sizlere açıklayacağız.

İnstagram hesabı oluşturduktan sonra kişisel profilinizi açabilir ve sağ üstte bulunan üç noktalı butona tıkladıktan sonra “Kişileri Takip Et” bölümünü bulabilirsiniz. Burada Facebook arkadaşlarınızı takip etmenizi sağlayacak olan bir kısım bulunacaktır. Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra kişi listenizde ekli olan tüm arkadaşlarınızı bulabilir ve “Takip Et” butonunu tıklayarak instagram takipçi kasma amacınıza ulaşabilirsiniz.

Eğer Facebook arkadaşlarınız içerisinde halen İnstagram hesabı bulunmayanlar varsa, bunu da hemen üst kısımda bulunan davet etme butonu sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece her kişiyi tek tek davet etme imkanlarını bulabilirsiniz.

Telefon Rehberi Kişilerini Bulma / instagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi bulma uygulamalarından bir diğeri ise telefon rehberinizdeki kişileri bulmanız sağlanmaktadır. Yine aynı yolu izleyerek Facebook Arkadaşları yazısının hemen altında bulunan Kişiler kısmını bulabilirsiniz. Burada telefon rehberinizde kaç kişinin İnstagram hesabının bulunduğu belirtilmektedir. Eğer bu yazının üzerine tıklarsanız, kişiler çıkacaktır ve takip etmediğiniz kişilerde “Takip Et” yazısı belirecektir.
Bu butona tıkladığınız andan itibaren telefon rehberinizde bulunan kişileri de İnstagram takipçileriniz arasında bulabilir ve instagram takipçi attırma amacınızı ulaşabilirsiniz…

Arama Butonu ile Kişi Bulma

Son olarak İnstagram takipçi arttırma yolları olarak arama butonlarını nasıl kullanabileceğinize değineceğiz. Telefon rehberi veya Facebook hesabınızda bulunan kişilerin dışında bir arkadaşınızı takip etmek için İnstagram simgeleri arasında büyüteç görünümünde olan arama butonunu tıkladıktan sonra, kısaltma olarak kullandığı kullanıcı adını aratarak sizler de kişileri bulabilirsiniz.

İşte yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini uygulayarak sizler de yeni başlasanız dahi tanıdığınız ve tanımadığınız pek çok İnstagram hesabını takip etmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir