İnternetinizi açık bırakarak para kazanın

İnternetinizi açık bırakarak para kazanın

Eğer siz de internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız, bu haberimizi inceleyebilirsiniz.Bunun için herhangi bir bilgi gerekmiyor. Eğer internetiniz sınırsız ise, internetinizi açık bırakarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz.

Mobil ve teknoloji haberleri gün geçtikçe çeşitlenmekle birlikte, insanlara yeni kazanç kapılarını da aralamaya başladı. Özellikle internet dünyasında yaşanan hızlı gelişmeler, yeni iş sahaları meydana getirdi.

İNTERNETTEN ZAHMETSİZ PARA KAZAN

Öncelikle adresini verdiğim yere üye olmanız gerekmektedir. Adresimiz (siterobot.com) üye olduktan sonra, hesap yönetimi kısmına geliyoruz. Burada sağ taraftaki menüde (Resim 1) Website trafik değişim aracı, yazan linke tıklıyoruz.

trafik değişim

 (Resim 1)

Daha sonra, karşımıza çıkan aşağıdaki ekranda (Resim 2) sadece başlat düğmesine basıyoruz ve sistem çalışmaya başlıyor. Sistem her 1 dakika 30 saniyede size bir kredi veriyor. Her kredi demek bir siteyi ziyaret etmek demek. yani sizin internet açıkken siz aslında başka internet sitelerini ziyaret etmiş oluyorsunuz. Bu ziyaretleriniz sistemdeki kayıtlı internet sitelerinin, Google sıralamasını ve Alexa sıralamalarını olumlu yönde etkiliyor. Bu hizmetinize karşılık olarak da, her ziyaretinize bir kredi veriyor.

başlat

 (Resim 2)

Tamam buraya kadar anlaşıldı farz ediyorum. Anlaşılmayan noktaları lütfen yorum kısmında sorun cevaplayalım. Sistem çalışıyor ve kredileriniz çoğalmaya başladı. Satlığa çıkarabilirisiniz. Müşteriniz hazır satış ilanı başlatır başlatmaz havada kapıyorlar site sahipleri. 10000 kredi 8 tl karşılığında satılıyor.

Yakın bir zamanda sistem üzerinden otomatik satışlar da başlayacak. Yani sistem biriktirdiğiniz kredileri sizden kendisi satın alacak ne kadar krediniz çok ise o kadar çok para demek. Ayrıca , farklı IP numaralarından oturum açarak kredilerinizi daha çabuk çoğaltabilirsiniz. Sürekli bilgisayar başında çalışan arkadaşlarınıza rica ederek gün boyu sistem açık kalırsa, kredileriniz çok hızlı bir şekilde birikecektir. Gece uyurken sistem açık kaldığında, sabaha kadar, uyuduğunuz yerden para kazanmış olacaksınız.

Yok ben bu kredileri satmak istemiyorum, kendi sitem için kullanmak istiyorum diyorsanız, bu da mümkün. Kaç krediniz varsa sistem tarafından sitenize o kadar ziyaretçi yönlendirilir. Her ziyaretçi sitenize yönlendirildiğinde  bir krediniz eksilir. Böylelikle sitenizin değerini arttırmış olursunuz. Eğer internet site sahibi iseniz, bedava reklamınız da yapılmış olacaktır. Tek yapmanız gereken site bilgilerinizi sisteme eklemek ve gerekli ayarları yapmak olacaktır.

Bol kazançlar, Mobil ve Teknoloji haberleri için bizi takipte olun.

YouTube Üzerinden Para Kazanılır mı?

Mobil ve Teknoloji Haberleri– www.mobilteknoport.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir