iOS için video düzenleme uygulamaları

Apple’ın video düzenleme programı. iPhone ve iPad için yapılan uygulamanın desktop versiyonu da mevcut. Uygulamayı akıllı telefonunuzda kullanarak videoları düzenleyebilir, müzik ekleyebilir ve kısa filmler yapabilirsiniz.

 

 

Çektiğiniz videolara müzik, efekt, yazı ekleyebilirsiniz. 2 milyon üzerinde kullanıcı tarafından indirilmiş olan uygulama video düzenleme konusunda alternatif olabilir.

 

Android versiyonu da bulunan, fotoğraflarınızı birleştirerek size özel videolar hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

 

iTunes içinde en fazla tercih edilen video düzenleme uygulaması olma yolunda ilerlemektedir. Premium seçenekleri de bulunan uygulama ile videolarınıza efekt ve müzik ekleyerek, düzenlediğiniz videolarınızı direkt paylaşabilirsiniz.

 

 

Kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çeken Videoshop 4,29 liralık ücreti ile tercih edilen uygulamalar arasında. Sade, basit bir arayüzü bulunan uygulama ile kolay bir şekilde video düzenleme yapabilirsiniz.

 

 

Kaynak:www.androidpit.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir