iphone 7 Ne Renk Olacak ?

iphone 7 adını duyurmaya başladığından beri kulislerin en çok konuşulan ismi olmuştu. Nedeni ise Apple firmasının şimdiye kadar 16 GB depolama seçeneğinden vazgeçmemesi ve birçok kullanıcının 16 GB dahili depolamanın yetersiz olduğunu savunmasıydı. The Wall Street Journal’da yayımlanan Apple raporuna göre iphone yeni modelinde 32 GB’lık depolama seçeneği kullanacak. Peki, iphone 7 özellikleri arasında 16 GB depolama seçeneği olmayacak mı? iphone 7 ne renk olacak?

iphone 7 Özellikleri ve Renk Seçenekleri Nasıl olacak?

Apple, iphone modelleri için giriş seviyesi depolama alanı olarak şimdiye kadar 16 GB hafızayı kullanmayı sürdürdü. Ancak microSD kart desteği olmayınca birçok iphone kullanıcısı zor durumda kalıyordu. Bunun üzerine iphone yeni modelinde 16 GB dahili depolamanın yetersiz olduğunu savunan mobil kullanıcılar, 32 GB depolama seçeneğinin de olmasını istedi.

Teknoloji kulislerinde konuşulan yeni bilgilere göre Apple mobil kullanıcıların isteklerine kulak verdi. Birçok kullanıcı en azından 32 GB dahili depolama seçeneği istiyordu ki sürpriz haber geldi.

The Wall Street Journal’da yayımlanan iphone 7 raporuna göre üretici firma iphone yeni modelinde 16 GB dahili depolama değil, 32 GB’lık seçeneği kullanacak. Apple böylelikle mobil kullanıcıların iphone 7 özelliklerinden daha iyi faydalanmasını hedefliyor.

iphone yeni model için kullanmaktan vazgeçtiği depolama alanına örnek olarak, yaklaşık yarım saatlik bir 4K video içeriğine denk geliyor diyebiliriz. iphone 6S’in 16 GB dahili depolama seçeneğinde yaklaşık 12 GB’lık dilimi kullanılabiliyordu. Bu nedenle teknoloji kulislerinde konuşulduğu gibi Apple‘ın iphone yeni modelinde 32 GB’lık depolama seçeneği olursa, kullanıcılar iphone 7 özelliklerinden daha iyi faydalanabilirler.

iphone 7 Ne Renk Olacak?

iphone yeni model için söylentiler oldukça fazla. Özellikle iphone 7 ne renk olacak sorusuna birbirinden değişik cevaplar gelmeye devam ediyor. Peki, sızıntılarıyla ünlü hesapların bilgilerine göre iphone 7 ne renk olacak?

iphone 7 ne renk olacak

Apple‘ın yeni gözdesi için derin mavi renk seçeneği kısmen doğru olabilir. Fakat sızıntılarıyla ünlü hesapların paylaşımlarına göre Apple, renk konusunda yeni bir seçenek sunarak koyu gri iphone 7 üretecek. Bu rengin seçilmesindeki sebep ise firmanın tüm ürünleri arasında uyum yakalamak istediği olarak konuşuluyor.

iphone 7 ne renk olacak konusunda ortaya atılan iddiaların çoğunluğu uzay grisi olmayacağı yönünde. Hatırlayacağınız gibi uzun süredir Apple, İphone’larda uzay grisi renk seçeneğinden vazgeçmiyordu. Fakat son söylentilere göre bu renk vazgeçilecek ve yerini koyu gri yada derin mavi alacak. iphone 7 özellikleri ile ilgili ortaya atılan tüm iddiaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir