iphone 7 Özellikleri İle iphone 6s Karşı Karşıya!

iphone 7 henüz piyasaya çıkmadan, yeni akıllı telefona ilişkin birçok detay iphone haberlerine sızdırılmıştı. Bu şekilde iphone 7 özellikleri ve iphone 7‘nin en net fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Son gelen iphone haberleri ile birlikte Apple‘ın yeni gözdesi ve iphone 6s‘in kıyaslandığı görseller paylaşıldı. Özellikle ikili arasındaki tasarım farklılıklarını ön plana çıkaran görseller Nowhereelse.fr isimli site tarafından sızdırıldı.

iphone 7 Ve İphone 6S Arasındaki Farklar Ortaya Çıktı!

Apple‘ın merakla beklenen yeni telefonu görücüye çıkmadan önce iphone haberleri ile reklamını yaptı. iphone 7 ile ilgili birçok detay internete sızdırılınca bir anda tartışmaların gündemi iphone 7 özellikleri oldu.

Özellikle Apple‘ın yeni ürünü ile ilgili Weibo yayını tarafından paylaşılan görüntüler çok tartışıldı. Görüntüler iphone özellikleri arasında kulaklık girişi olmayacağı yönündeki iddiaları kanıtlar nitelikteydi. Hemen ardından The Wall Street Journal’da yayımlanan Apple raporu da tartışmaları devam ettirdi. Raporda Apple‘ın yeni modelinde 32 GB’lık depolama seçeneği kullanılacağı yer alıyordu. Bu sefer akıllarda iphone 7 özellikleri arasında 16 GB depolama seçeneği olmayacak mı, sorusu oluşmaya başladı. Derken iphone haberlerinde hem iphone 6s hem de iphone 7 cihazını ilgilendiren yeni görüntüler ortaya çıktı.

iphone özelliklerini tasarım açısından net yansıtan görüntüler ikili arasındaki farklılıkları ön plana çıkardı. Nowhereelse.fr isimli site tarafından paylaşılan görseller, cihazda iphone 6s‘e göre ne gibi tasarım farklılıkları olduğunu ele alıyor. Ayrıca yeni görüntülerle birlikte Apple‘ın yeni gözdesinde kulaklık girişi olmayacağı iddiası doğrulanmış oluyor. Fısıltılarıyla ünlü hesaplara göre iphone 7‘nin daha net görüntülendiği bir video yayınlanacak. Video iphone haberlerine düşer düşmez sizlerle paylaşacağız.

iphone 7 Özellikleri İle İphone 6S’in Karşılaştırıldığı Görüntüler

iphone 7 özellikleriiphone 7‘de Kulaklık Girişi Olmayacağı Doğrulandı haberi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

iphone 7 ve iphone 6s arasındaki farklariphone 7 Özellikleri Arasında 16 GB Hafıza Yok mu? İphone haberlerini incelemek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

iphone 7 ve iphone 6s karşılaştırmaİphone haberlerini yakından takip etmek ve teknolojik yeniliklerden anında haberdar olmak için Facebook sayfamızı beğenmeniz yeterli. mobilteknoport Facebook sayfası

 

 

 

 

 

iphone 7 iphone 6s

MTP Editörü

BURCU SAĞLIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir