iPhone 7 Türkiye Ücreti Netleşti!

iPhone 7 Türkiye Ücreti Netleşti.Apple, 7 Eylül tarihinde tertip edeceği etkinlikte yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un ilanını resmi olarak gerçekleştirecek. Tabi, tanıtım etkinliği yaklaştıkça yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

256 GİGABYTE Kapasiteli iPhone 7 Ücreti ile Rekor Kıracak!

Apple iPhone 7 ücreti ile ilgili dünya genelinde değişik iddialar ortaya atılmaya devam edilirken ülkemizin popüler alışveriş mağazalarından birisi olan Vatan Bilgisayar, iPhone 7‘yi web sitesinde listeledi.

Apple’ın aletin teknik özellikleri ile ilgili daha bilgi vermediğini ürün izahında vurgulayan firma, iPhone 7 ücretini 3.799 TL olarak belirlemiş vaziyette. Tabi, bu ücret üzerinde farklıklar olabileceğini ve net ücretin tanıtım etkinliğinde ortaya çıkacağını unutmamalısınız.

Ürün görsellerini incelediğimizde tasarımın bugüne kadar sızıntılarda görülen aletler ile aynı olduğunu görüyoruz. Başka bir deyişle, 7 Eylül’de Apple‘ın tasarımsal manada bir sürpriz yapması artık olanaksız.

iPhone 6s Plus S.Arabistan Türkiye fiyat karşılaştırmasını buradan inceleyebilirsiniz.

Cupertino merkezli şirket, 2014 seneninde ilanını gerçekleştirdiği iPhone 6’yı 2349 TLiPhone 6 Plus’ı ise 2649 TL fiyat yaftası ile satışa sunmuştu.

Apple Store’un depolamaya göre ücret farkını değerlendirdiğimizde, şayet bir farklık olmaz ise iPhone 7′nin 256 GİGABYTE‘lık sürümünün 5000 TL‘yi geçeceğini kolayca söyleyebiliriz.

MTP – Mobilteknoport.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir