iphone Haberleri Kategorisine Damgasını Vuran Olay

iphone haberleri kategorisine Birleşik Krallık ‘ta yaşanan ilginç bir olay eklendi. Londra şehrindeki Stansted Havalimanı’na gelen yolcunun cebinde silah görülünce ortalık karıştı. Essex polisi tarafından göz altına alınan yolcunun cebindeki silahın aslında bir iphone kılıfı olduğu anlaşılınca serbest bırakıldı. Peki, havaalanı gibi hassas bir noktaya bu tarz telefon kılıfları ile gelmek doğru mu?

iphone Kılıfı Silah Çıktı

Telefon kılıfları bazen tamamlayıcı bir aksesuar olabiliyorken, bazen de en tehlikeli aksesuarlardan bir tanesi oluyor. İphone haberlerine damgasını vuran olay, bunu açıklayıcı bir örnek oldu. Birleşik Krallık ‘ta yaşanan ilginç olay, bir yolcunun Londra şehrindeki Stansted Havalimanı’na gelmesiyle başladı.

Yolcu, havaalanına girer girmez tüm dikkatleri üzerine topladı. Çünkü arka cebinde bir silah taşıyordu. Durumu fark eden Essex polisi harekete geçerek yolcuyu göz altına aldı. Sorgulanan yolcunun aslında silah görünümlü bir iphone kılıfı taşıdığı anlaşıldı. Bunun üzerine polis silah görünümlü iphone kılıfının fotoğraflarını çekerek, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

iphone Haberleri Twitter’da Tepki Gördü!

Telefon kılıflarının bazen en tehlikeli aksesuarlar olabileceğini göstermek amacıyla, Essex polisi fotoğrafları Twitter’da paylaştı. Polisin bir diğer amacı da iphone kullanıcılarının nabzını yoklamaktı. Tabi ki yolcuya eleştiriler gecikmedi.

iphone haberlerine damgasını vuran silah görünümlü telefon kılıfları , Twitter kullanıcıları tarafından hoş karşılanmadı. Yetkililer de bu tip telefon kılıflarının yanlış anlamalara yol açabileceğini vurguladı. Birleşik Krallık’ta yaşanan bu ilginç olayın sosyal hesaplarda paylaşılarak, herkes tarafından okunması sağlanmalıdır. Çünkü bu tip iphone kılıfı, her an tehlikeli bir duruma yol açabilir.

Özellikle havaalanı gibi hassas bir noktaya, silah görünümlü bir iphone kılıfı ile gelmek doğru mu? Son günlerde artan terör olayları, bu tarz telefon kılıflarının yanlış anlaşılmasına neden olabileceği için bu tip telefon kılıflarını kullanmak doğru değil. Havalimanı gibi yerlerde, bir iphone kılıfı yüzünden panik yaşanabilir ve ortaya çok tehlikeli durumlar çıkabilir. Bu nedenle telefon kılıfı seçerken çok dikkat edilmeli ve bu tip telefon kılıfları kullanılmamalı.

İşte iphone haberlerine damgasını vuran, silah görünümlü iphone kılıfının fotoğrafları yorum sizin…

iphone haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir