Katlanabilir Akıllı Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Samsung’un beklenen cihazı katlanabilir akıllı telefon ile ilgili mobil teknoloji haberlerinde dedikodular yayılmaya devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devinin boş bir lansmanla karşımıza çıkmayacağı belli oldu!

Samsung Katlanabilir Akıllı Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Güney Koreli firmanın sıradaki Galaxy S amiral gemisinin MWC’de tanıtılmayacak olması bazı mobil teknoloji severleri hayal kırıklığına uğrattı. Fakat Samsung’un boş bir lasmanla karşımıza çıkmayacağı belli. MWC 2017’de düzenlenecek olan etkinlikte Samsung, Galaxy Tab S3 tablet modelini tanıtacak. Aynı zamanda da yapılacak olan bu etkinlikte, katlanabilir akıllı telefon ne zaman çıkacak sorusu yanıt bulabilir. Çünkü teknoloji devinin katlanabilir akıllı telefon prototipini de MWC 2017’de sergileyebileceği dedikodusu mobil teknoloji haberleri alanında hızla yayılmakta!

Samsung katlanabilir akıllı telefon

ETnews’te yayınlanan son rapora göre prototip sadece seçkin müşteriler ve kişiler tarafından erişilebilen özel bir sergi salonunda dosya panosunun yanında sunulacak. Bu sunum, firmanın katlanabilir telefon gibi ürünlere olan potansiyel pazar tepkisini görmesini sağlayacak. Aynı zamanda sunum, Samsung’un diğer cihaz üreticilerini yan kuruluşu olan Samsung Display aracılığı ile yeni ekranlar için sipariş vermesine teşvik etmenin de bir yolu olabilir.

katlanabilir telefon

Samsung katlanabilir akıllı telefon haricinde MWC gösterisinde az da olsa diğer bükülebilir modelleri de sunacak. Yani sadece katlanabilir telefon ile yetinmeyecek. Her katılımcının inceleyebilmesi için hem dışarıya hem de içeriye katlanabilir ürünler konulacak…

Katlanabilir telefon ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz…

Mobil Teknoloji Haberleri

MTP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir