LG G4 Fiyatı Ve Özellikleri | Teknoloji Gündemi

LG G4, firmanın yeni amiral modeli olarak geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Biz de bu tanıtımın ardından sizler için LG G4 fiyatını araştırarak, cihazın kullanıcılarına neler sunduğunu test ettik. Hemen bakalım firmanın yeni amirali LG G4 fiyat ve özellikleri nelerdir?

LG G4 Fiyatı 678 Euro

LG G4‘ün geçtiğimiz günlerde Avrupa tanıtımı yapıldı. Bu tanıtımın ardından yabancı kaynaklardan aldığımız bilgilere göre firmanın yeni amirali LG G4 fiyatı belli oldu. Cihazın Türkiye’deki tanıtımı yapılmadan önce Almanya’da ”LG G4 fiyat” olarak belirlenen rakamın 678 Euro olduğu bildirildi.

Yeni amiral LG G4 fiyatı, teknoloji satış sitelerinde ise ortalama 2400 TL olarak etiketlendiriliyor. Türkiye için henüz kesinleşmiş bir satış rakamı bulunmayan LG G4‘ün yine çok konuşulan Galaxy S6 ile aynı fiyat aralığında olması bekleniyor. Ülkemizde son iki yıldır agresif bir etiket politikası izleyen firma, LG G4 fiyat etiketi olarak yine iddialı bir rakam belirleyeceği öngörülüyor. Peki, 2016’nın akıllı telefonları arasına girecek olan cihaz kullanıcılarına ne gibi özellikler sunacak?

LG G4 Fiyat İncelemesinin Ardından Teknik Özellikleri

LG G4, rakiplerine göre çok farklı bir tasarımla karşımıza çıktı. Özellikle kavisli yapısı ve deri kaplamasıyla rakiplerinden fark yaratmayı başardı. Metalik gri, seramik beyaz, parlak altın renklerinde plastik arka kapak modelleri olan LG G4‘ün deri arka yüzey seçenekleri de bulunuyor.

LG G4 fiyat

Performans olarak incelediğimizde ise LG G4 özelliklerinin rakip amiraller kadar iddialı olduğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca diğer amiral modellerinden farklı olarak LG G4, bataryasını değiştirebileceğiniz arka kapağı çıkarılabilen bir cep telefonu. Bu özelliği telefonun önemli artıları arasında bulunuyor. Üst kısmında yer alan kızıl ötesi verici de cihazın uzaktan kumanda olarak kullanılmasına imkan tanıyor.

LG G4 fiyatı karşılığında kamerasıyla kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Özellikle eklenen manüel çekim moduyla gün ışığında çekilen fotoğraflardan iyi sonuçlar almak mümkün. LG G4 özelliklerinde ara yüzün daha sade olması da daha güzel bir görünüm sağlıyor. Ayrıca güncellenen ara yüz, beraberinde yeni özellikler de getirerek kullanıcılarına alternatifler sunuyor.

Firmanın Türkiye için belirleyeceği LG G4 fiyat etiketi karşılığında cihaza dahili kablosuz şarj özelliği eklememesi üzücü. Şunu da belirtmekte fayda var ki, LG G4 özellikleri arasında parmak izi okuyucu ve suya karşı koruma gibi fonksiyonlar da bulunmuyor. LG G4 özellikleriyle olmasa da tasarımıyla fark yarattığı için deri kaplamalı model sahibi olmak isteyenlere hitap ediyor.

LG G4 fiyat etiketiyle sürpriz yapmaz ve daha üst seviyelere çıkmazsa, LG G4 fiyatının rakipleri arasında iyi rekabet edeceğini düşünüyoruz. Bu cihazı kimler almalı derseniz, geniş kamera seçenekleriyle farklı bir model sahibi olmak isteyen kullanıcılara önerebiliriz. LG G4 özelliklerinin ardından LG G4 fiyatı da belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız…

Yazar: Burcu Sağlık

     MTP Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir