Nali Şerif Firması Güvenilir mi?

Nali Şerif Firması Güvenilir mi?

Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve bu gelişime aksesuar dünyası da ayak uydurmaktadır. Gümüş kolye, bileklik, küpe ve yüzükleriyle ünlü Nali Şerif markası internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterileri için Naliserif.com’u oluşturdu. Fakat internetten alışverişi riskli bulan kullanıcılar için de güvenlik sertifikalarıyla ilgili detaylı bilgiler verdi.

“İnternetten alışveriş yapmak oldukça keyifli fakat güvenirliği olmayan markaların e-ticaret sitelerinden bir şeyler satın almak için kart kullanılırken dikkatli olunmalıdır. Aksi bir durumda kart ve kişisel bilgileriniz risk altına girebilir. Aslında firmamız bünyesinde birçok aksesuarın gümüş hammaddesinden üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ancak gümüş yüzük ve gümüş kolye ürünlerimiz daha çok rağbet görmektedir. Bu nedenle erkek gümüş yüzük, bayan yüzükleri, bayan kolyeleri ya da erkek gümüş kolye satın almak için sitemize gelen bir müşterinin kendini güvende hissedebilmesi için sitemizde farklı güvenlik önemleri almaktayız.

Bunlardan ilki SSL sertifikası yani güvenlik sertifikasıdır. Kart bilgilerini paylaşarak alım yapan kişilerin, bu sertifika sayesinde herhangi bir şekilde bilgilerinin çalınması söz konusu değildir. Ancak yine de kapıda ödeme imkanı da sunmaktayız. Erkek gümüş yüzük modellerimizden veya diğer aksesuar tasarımlarımızdan birini beğenen kullanıcı, dilerse naliserif.com üzerinden siparişini oluşturarak kapıda ödemeli olarak gönderilmesini de talep edebiliyor.”

Firmanın 27 yıllık tecrübesi ve bilinirliği göz önünde bulundurulduğunda, Nali Şerif güvenilir mi diyen okurlarımıza net bir ifadeyle “Evet” yanıtını verebiliriz. Dilerseniz sizlerde naliserif.com’a tıklayarak sevdikleriniz ya da kendiniz için bir aksesuar satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Ptt kart