Note 7 S7’yi İkiye Katladı

Ön sipariş rakamları gelen Samsung Note 7‘nin ilk gelen rakamları Samsung’u bir hayli mutlu edeceğe benziyor.

Samsung’un 2 Ağustos tarihinde resmi oalarak duyurduğu akıllı telefonu Galaxy Note 7, pek çok ülkede ön siparişlerini almaya başladı. Ağustos’un 19’unda Güney Kore, Amerika ve birkaç özel pazarda tezgaha sunulacak olan Note 7’nin satışının yaygınlaşmasınaysa ağustosun sonlarında başlanacak.

Note 7 S7’yi İkiye Katladı

Note 7’nin tüm dünya genelinde ne kadar ön sipariş aldığını şimdilik belirlemek zor, ama Güney Kore’den ulaşan ilk bilgiler Note 7’nin ön sipariş rekoruna imza attığı yönünde.
Android Note 7 bir hafta içerisinde 200 bini aşkın ön sipariş ile ülkede rekor kırmayı başardı. Samsung, anavatanında S7’ye kıyasla iki kat fazla ön sipariş almayı başaran Note 7 için 2.800 adet deneyim merkezi oluşturmuş halde.

Note 7 İle Birlikte Gelen Hediyeler

Teknoloji meraklılarının Güney Kore’de Note 7 ön siparişi vermeleri adına önemli promosyonların uygulandığını görmekteyiz. Pek çok ülkede telefonun beraberinde yeni sanal gerçeklik başlığı olan Gear VR’ yi hedye eden Samsung anavatanı olan Güney Kore’de  ise telefonun beraberinde ülkedeki satış fiyatı 177 dolar olan akıllı bileklik, Gear Fit 2 yi de hediye olarak veriyor.
Ayrıca olası ekran kırılmalarında şirket, maliyetin yarısını karşılayacağının da sözünü veriyor.  Bununla birlikte güzel takdimlerini sürdüren Samsung, kullanıcılarının Samsung Pay mobil  ödeme sistemi ile harcama yapabilmeleri için de yüz bin won yani yaklaşık olarak 87 dolar değerindeki hediye kartını da vaat ediyor.

MTPmobilteknoport.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir