Oppo R7 ve R7 Plus

Oppo’nun yeni harikası olarak anılan akıllı telefonu Oppo R7 ve Oppo R7 Plus modeli ilk defa özel bir video ile detaylandırıldı. Cihazların bazı özellikleri de belli oldu.

Oppo’nun uzun süredir hakkında konuşulan yeni nesil akıllı telefonu Oppo R7 ve premium modeli Oppo R7 Plus ilk kez bir videoda göründü. Özel bir televizyon reklamında detaylandırılan yeni Oppo akıllı telefonun özellikleri ise şöyle görünüyor: 1080 xx 1920 piksel çözünürlüklü 5 inç ekran, 441 ppi piksel yoğunluğu, 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 615, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı.

Arka yüzdeki ana kameranın 20.7 Megapiksel olduğu söylenirken, cihazın bataryası için verilen değer ise 2320mAh. Oppo R7 dolar bazında 483 ABD dolarına satışta olacak.

Oppo R7 Plus ise daha geniş bir ekranla gelecek ve arka yüzünde birparmak izi tarayıcısına sahip olacak. Her iki model de VOOC hızlı şarj özelliği ile gelecek ve beş dakikalık şarj ile 2 saat boyunca kesintisiz kullanımsunacak.Oppo’nun Oppo R7 hem de Oppo R7 Plus modellerini 20 Mayıs günü resmi olarak tanıtması bekleniyor.

Kaynak:www.androidpit.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir