oyun bilgisayarı toplama tavsiyeleri 2017

Oyun bilgisayarı toplama 2017 konusunda sizlere bazı kritik tavsiyeler sunacağız. Öncelikle oyun bilgisayarı toplama konusunda, hangi oyunu oynamak istediğiniz ve ne kadar bütçe ayırdığınız önem taşımaktadır. Örneğin GTA V gibi büyük boyutlarda ki bir oyunu oynamak için sizlerin ciddi manada bir para ayırabilmeniz gerekebilir. Sizlere oyun bilgisayarı toplama ucuz konusunda hangi ayrıntılara dikkat etmeniz gerektiğini aşağıda sıraladık. Buyurun en güncel hali ile pc toplama rehberi 2017 !!!

Oyun Bilgisayarı Toplama 2017

  • Pc toplama rehberi 2017 için bilgisayarda kullanılacak olan ekipmanları belirlemek önceliklidir. Bu nedenle mouse, klavye, hoparlör, kulaklık gibi ürünleri değerlendirin. Bu tip ürünler için minimum 200-250 TL’lik bir bütçe ayırın.
  • Bu ürünleri satın aldıktan sonra, pc toplama rehberi 2017 alanında en önemli unsur işlemcidir. Uzun ömürlü ve seneler boyunca yeni çıkan oyunları dahi rahatlıkla oynamak istiyorsanız, mutlaka i7 altına düşmeyin! İ7 işlemciler, en uzun ömürlü ve kaliteli işlemciler arasında yer almaktadır.
  • RAM oyun bilgisayarı toplama işinin altın kuralıdır! Zira güçlü bir bilgisayar oluşturabilmek adına, 8 GB’e kadar desteklenen bir ram satın almak doğru olacaktır. Ram markasını Kingston gibi ünlü markalardan yana kullanabilirsiniz.
  • Ekran kartı! Oyundan istenen performansı almak ve oyun bilgisayarı toplama 2017 konusuna ilişkin en çok altını çizdiğimiz durumlardan bir tanesi de ekran kartıdır! Ndivia, bu işin babası olarak görülmektedir. Minimum 2 GB kadar güçlü olan ekran kartları satın almaktan geri kalmayın.
  • Ayrıca fan ve benzeri gibi soğutucuları mutlaka kaliteli markalardan yana seçin. Böylelikle hem performansı, hem de bilgisayarınızın ömrünü arttırırsınız. Yani bu konuda tavsiyemiz oyun bilgisayarı toplama ucuz olsun diye kalitesiz soğutuculara yönelmemenizdir!
  • Son olarak monitör! Monitör seçimlerini yaparken de ucuza kaçmamak çok önemlidir. Bu sebeple Asus, Dell ve Samsung gibi markalar, 400 ila 700 TL arası sunmuş olduğu ürünleri doğrudan kullanıcılarına aktarıyor. Bu yönde bir tercih yapılabilir.

Oyun Bilgisayarı Toplama Ucuz

oyun bilgisayarı toplamaEvet, oyun bilgisayarı toplama ucuz konusunda sunmuş olduğumuz bu muhteşem yazı ile beraber artık bir güçlü ortam oluşturmak mümkün olabiliyor! Tamamen kaliteli bir cihaz oluşturabilmek açısından ve üst kısımda saymış olduğumuz kriterler dahilinde, 2500 TL civarı bir para ayırmak oyun bilgisayarı toplama 2017 yılı için yeterli bir miktar olacaktır. Pc toplama rehberi 2017 konulu yazımızın sonuna gelirken diğer oyun haberlerine göz atmak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir!

Mobilteknoport.com Oyun Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir