Pokemon Evrim Nasıl Yapılır?

Evrim , Pokemon Go oyununda yer alan amaçlardan biridir. Diğer adıyla Pokemon evolve, sahip olduğunuz pokemonları daha güçlü hale getirmek için kullanılmaktadır. Peki, Pokemon evrim nasıl yapılır?

Pokemon Evrim İçin Ne Yapılmalı?

Evrim yapmak için bu oyunda şekerleri toplamanız gerekiyor. İstenilen sayıda candy şekerlerini toplarsanız hızlı evrimleşebiliyorsunuz. Oyundaki birkaç yöntemle evolve yapmak mümkün. Bunlardan ilki aynı pokemonları yakalamak. Oyun kurallarına göre Pokemon evolve yapmak için aynı pokemonları yakalayarak, candy şeker miktarını arttırabilirsiniz. Yani yakaladığınız pokemonları tekrar tekrar yakalamak candy sayınızı arttıracaktır.

Pokemon evrim için her yeni yakaladığınız pokemonda 3 candy kazanacaksınız. Evolve, Pokemon Go oyununda hızlı gelişmek için şart. Bu bahsettiğimiz yöntem ile her pokemona ait şekerleri toplayarak, hızlı evrim gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Pokemon evolve için ikinci yöntem nedir?

Pokemon Evolve İçin İkinci Yöntem

Pokemon evrim nasıl yapılır dediğinizde aklınıza ilk gelen şeker toplamak ve profesöre pokemon göndermek olmalıdır. pokemon evrimÇünkü pokemon evolve için profesöre pokemon göndermekte candy kazandırıyor. Sistem şu şekilde işliyor: Oyuncu evolve için profesöre pokemon gönderir. Profesöre gönderilen pokemon ise oyuncuya o pokemonun candy değerini verir.

Evrim nasıl yapılır için profesöre pokemon göndermeyi tercih edersiniz şunları bilmelisiniz. Aynı pokemondan elinizde bulunuyorsa, bunları profesöre göndererek şeker sayınızı daha da arttırabilirsiniz. Unutmayın pokemon evrim işlemi için istenilen sayıda candy (şeker) toplamanız gereklidir. Çünkü oyunun en önemli amaçlarından biri pokemon evolve yapmaktır.

Evrim Geçirmeye Hazırsanız, Evolve Düğmesine Tıklayınız!

Evolve‘nin yani evrimleşmenin nasıl yapılabileceğine dair birkaç yöntem paylaştık. Bunlardan hangisini tercih edeceğiniz size kalmış. Ancak iki yönteminde amacı aynı, yeterli sayıda candy sahibi olmak. Peki, istenilen şekerleri elde ettikten sonra ne yapılmalı? Yeterli şekeri olanlar için evrim nasıl yapılır açıklayalım…

Pokemon evolve düğmesi, yeterli sayıda candy toplayanlar için hazır bekliyor. Siz de istenilen şekerleri topladıysanız, pokemon evrim yapabilmek için Evolve butonuna tıklamalısınız. Hepsi bu kadar! Basında yer alan Pokemon Go haberlerini okumak, Pokemon Go Andorid ve Pokemon İOS Game hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir