Pokemon Go Android ‘e Nasıl İndirilir?

Pokemon GO bir döneme damgasını vuran çizgi film serisi Pokemon’un oyunu son dönemlerde herkesin dilinde. Peki Pokemon GO nedir diye soracak olursanız, ünlü Nintendo firmasının yeni çıkardığı oyundur. Son günlerde  Pokemon GO indir konusuyla teknoloji haberlerinde sıkça karşılaşmaktayız. Firmanın, artırılmış gerçeklik oyunu olan bu oyun gündemdeki yerini daima koruyor. Özellikle Pokemon Go Android konusu revaçtadır. Ayrıca Pokemon GO apk konusu da en fazla aranan konular arasında yer almaktadır. Yazımız içerisinde Pokemon GO nedir, Pokemon GO apk ve Pokemon GO Android ‘e nasıl yüklenir konularına yer verdik.

Pokemon GO Android ‘e Nasıl Yüklenir?

pokemon go androide nasıl yüklenirEn fazla kullanılan mobil işletim sistemi olan Android cihazlara Pokemon GO oyunu yüklemek için bir süre beklemeniz önerilmektedir. Bunun da en önemli nedeni Pokemon GO Android oyununun henüz Google’ın resmi indirme sayfasında yayınlanmamış olmasıdır. Google Play Store dışında yapacağınız yüklemelerde güvenlik açığı bulunabilir.

Teknoloji haberlerinde zirve yapan oyunun tablet ve telefonlara nasıl indirildiği anlatalım. Pokemon GO Android için tarayıcınızdan ‘pokemon-go-0-29-0-android-apk-download’ terimini arayarak ‘apkmirror’ isimli sayfadan indirme yapabilirsiniz. Bu şekilde Pokemon GO apk dosyasına ulaşabilirsiniz. Bu apk dosyasını telefon ya da tabletinize kopyaladıktan sonra kullanıcı adınızı ve karakterinizi belirleyerek Pokemon GO indir konusunu başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Akıllara Pokemon GO nedir sorusundan sonra bu oyunun nasıl oynanacağı gelmektedir. Bu oyunu indirip kullanıcı adı ve karakteri seçtikten sonra sokaklarda dolaşarak Pokemon yakalamaya ve dövüştürerek kazanmaya çalışıyorsunuz. Pokemon GO Android versiyonu ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Pokemon GO apk dosyasını indirdikten sonra hızlı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

Pokemon GO Güvenilir Mi?

Pokemon Go indir işlemini gerçekleştiren kullanıcılar güvenlik konusunu da merak etmektedir. pokemon goBu noktada kullanıcıların beklemesi daha doğru olacaktır. Çünkü Pokemon Go apk dosyası çok az ülkede resmi indirme sayfalarından sunulmuştur. Ülkemize ve diğer ülkelere güvenilir bir şekilde gelmesi biraz zaman alacağa benziyor.

Android işletim sistemine sahip kullanıcılar oyunu indirebilir. Yine de Pokemon GO Android için Google Play Store çıkışını beklemek daha mantıklı görünüyor. Tüm dünyayı adeta kasıp kavuran bu oyuna, siz de kısa sürede bağımlı olabilirsiniz. Pokemon GO Android kullanıcıları, bu oyunla birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorlar. Bakalım oyun ülkemize resmi olarak ne zaman gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir