Pokemon İOS Game İngiltere’de Resmen Çıktı!

Dünyayı kasıp kavuran ve teknoloji haber bültenlerine onu olan Pokemon İOS Game hızla yayılmaya devam ediyor. Son derece önemli bir kitleye hitap eden bu oyun bazı ülkelerde resmi olarak çıktı. Özellikle Pokemon ios game ile ilgili sıklıkla soru gelmektedir. Ülkemizde henüz resmi olarak lanse edilmeyen Pokemon GO oyna hizmeti, İngiltere’de resmi olarak kullanıma sunulmuştur.

Pokemon İOS Game Nedir?

Pokemon GO efsane Pokemon çizgi film serisinin oyunu olarak karşımızdadır. Nintendo firması tarafından geliştirilen oyun büyük bir hit kazanmıştır. Kısa sürede çok büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Pokemon GO oyna hizmeti, kullanıcılara çeşitli görevler vermektedir. Gerçek zamanlı olarak Pokemonları yerine giderek bulan kullanıcılar bunları dövüştürerek puan kazanmaktadır. Pokemon ios game konusu ülkemizde sıklıkla gündeme getirilmektedir.

İngiltere’de Pokemon GO oyunu AppStore üzerinden resmen çıkmıştır. Kısa süre içerisinde Avrupa’nın geneline yayılması bekleniyor. Pokemon GO Android için ise bir süre daha beklemek gerekecek. İngiltere’de çıktığı anda büyük indirme rakamlarına ulaşan oyun, gerçek hayatla bağlantılı bir şekilde devam etmektedir. Pokemon GO oyna konusu internette en fazla aranan ve gündeme gelen konular arasında yer almaktadır. Daha önce Almanya, ABD, Yeni Zelanda ve Avustralya’da resmen çıkan oyun İngiltere’de de çıkış yaptı.

Pokemon İOS Game Rakamları

Oyun dünyasına bomba gibi giriş yapan Pokemon ios game adeta tüm rakamları alt-üst etmiş durumda. Nintendo firmasının değerini 3 kat arttırmasına neden olan bu gerçek zamanlı oyun, gün içerisinde yaklaşık olarak 1.5 milyon Dolar’ın üzerinde gelir elde ediyor. Üstelik birçok ülkede henüz resmi olarak sunulmamış olmasına rağmen bu rakamları elde etmiştir.

Pokemon GO oyna konusu internette en fazla aranan konular arasında yer almıştır. Pokemon İOS GameÜlkemize henüz resmi olarak giriş yapmayan oyunu bazı yüklemelerle indirebilirsiniz. Yine de oyunun resmi olarak ülkemize giriş yapmasını beklemeniz önerilmektedir. Böylece virüs gibi sorunlar yaşamadan oyunu sisteminize kurabilirsiniz.

Özellikle Android kullanıcıları tarafından beklenen Pokemon GO Android sürümünün ve iOS sürümünün ülkemize kısa süre içerisinde gelmesi bekleniyor. Son derece büyük bir kitleye hitap eden bu önemli oyununun Avrupa’ya gelmiş olması ülkemiz için de göstergedir. Bakalım oyun ülkemizdeki işletim sistemleri için ne zaman resmi olarak sunulacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir