Profilime Kim Baktı?

Profilime kim baktı ? Facebook profilime bakanlar ! Facebook profilime kim baktı ? Tümü ve daha fazlası sosyal medya haberleri ile ilgili yazımızda!!!

Facebook ve diğer çeşitli sosyal medya araçları, artık girişimcilerin bu noktada tasarladığı eklentiler ile beraber çok daha kullanışlı hale dönüşüyor. Özellikle “ profilime kim baktı ?” uygulaması, son dönemlerin en çok tercih edilen browser eklentilerinden bir tanesi olarak biliniyor.

Facebook Profilime Kim Baktı?

Onlarca farklı Facebook profilime kim baktı uygulaması olsa da, bu noktada sizlere kesin çözümler sağlamak açısından uygulama editörleri lisans satın almayı şart kılmaktadır! Programlar üzerinden alınan lisanslar dahilinde profilinize bakanların tamamı rapor olarak tarafınıza iletilmektedir. Bu hizmet anlayışı sayesinde artık Facebook profilime bakanlar konusunda net bir cevap alabilme şansı söz konusu olabiliyor.

Program kullanmadan, sadece internet tarayıcınızın sunacağı muhteşem bir çalışma ile beraber profilinize bakanları da görmek mümkün. Sizlere adım adım Profilime kim baktı uygulamasından bahsedelim;

Adım Adım profilime kim baktı uygulaması

  1. Kendi Facebook profilinize girin. Daha sonrasında sağ tıklayın ve “sayfa kaynağını görüntüle” butonuna basın.
  2. Çıkan bölgede CTRL + F (arama) veya F3 tuşlarına basın, buradan çıkan kutucuğun içerisinde “Initialchatfriendslist” yazın. Yazarken tırnak kullanmayın!
  3. Burada karşınıza IP adresleri çıkacaktır. Herhangi bir IP adresini seçin. Örnek bir IP adresi; 123123123123
  4. Bu IP adresini kopyaladıktan sonra https://www.facebook.com/123123123123 olarak yapıştırın ve Enter tuşuna basın.
  5. Çıkan profil, sizlerin profiline bakan kişidir. İlk sırada çıkan IP adresleri ise profilinize en çok bakan kişilerdir.

facebook profilime kim baktiUygulamalara para ödemek istemeyenler sunulan bu alternatif yöntem üzerinden de Facebook profilime bakanları görebilir. Biraz zahmetli bir iş olmasından kaynaklı Google Chrome ve Mozilla üzerinden çalışan bir uygulama türüdür. Kesin sonuçlar sunan ve sizlere herhangi bir ücret ödemeden profilinize giriş yapan kişileri gösteren bu uygulama, günümüz standartlarında ön plana çıkan ve pek çok kişinin tercihi olarak görülen durumdur.

Özellikle sevgilisinden ayrılmış olan kişiler, profillerini stalklayan kişileri görme gibi birçok etmenden kaynaklı araştırılan bir durum olarak görülüyor! Biz de web adresimiz üzerinden Facebook profilime kim baktı sorusunu tam manasıyla cevaplıyoruz. Buradan bilgi alabilir, siz de profillerinizi her daim kontrol altında tutabilirsiniz. Sosyal medya haberleri ile gündemi yakından takip etmek için her gün güncellenen sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır…

One Yorum “Profilime Kim Baktı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir